• زنده باد کدام بهاروانسان؟ زنده باد کدام بهاروانسان؟
  انسان مفهوم و واژه ای پر تکرار در سخنان رئیس جمهور و سایر اطرافیان وی است، تا جایی که حتی در مواردی، در عباراتی چون بیداری و ارزش ها پسوند انسانی از اسلامی پیشی می گیرد.
 • گفتگوی اختصاصی با فلاحیان گفتگوی اختصاصی با فلاحیان
  فلاحیان وزیر اظلاعات دوران سازندگی با تبیان از دیدگاه ها، برنامه ها و اوضاع سیاسی کشور سخن به میان اورده است.
 • کاندیداهامنتظرتصمیم هاشمی؟ کاندیداهامنتظرتصمیم هاشمی؟
  زمان چندانی تا آغاز و پایان مهلت ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باقی نمانده است ولی با این وجود هنوز برخی تصمیم قطعی خود برای حضور در انتخابات را نگرفته اند و حتی صحبت از ورود چهره های جدید به میان می آید.
 • ابوترابی ازانتخابات می گوید ابوترابی ازانتخابات می گوید
  حجت‌الاسلام محمد حسن ابوترابی فرد كه در قالب ائتلاف 5 نفره اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری اعلام حضور كرده، با حضور در موسسه اطلاع رسانی تبیان و بازدید از بخش‌های مختلف این موسسه، به سوالات خبرنگار تبیان درباره انتخابات پیش رو پاسخ داد
 • رئیس جمهور بعدی چقدر رای دارد؟ رئیس جمهور بعدی چقدر رای دارد؟
  محمد خاتمی21 و محمود احمدی نژاد 24 میلیون رای آوردند برخی از سیاسیون بیش از انتخابات میزان رای رئیس جمهور بعدی را حدس می زنند که تقریبا درست هم از آب در آمده است!
 • صداوسیما به چه کسی رای می‌دهد؟ صداوسیما به چه کسی رای می‌دهد؟
  آیا صدا و سیما رای خود را لو خواهد داد، اصلا می تواند برای خود رایی داشته باشد؟
 • شرط هاشمی برای نیامدن! شرط هاشمی برای نیامدن!
  آیا نامزدی هاشمی در انتخابات جدی شده است؟ واکنش سایر رقیبان به آمدن هاشمی چیست؟
 • تبلیغات به سبک دولت! تبلیغات به سبک دولت!
  دولت ها بعد از عمر 4 ساله شان هر چند با اکراه! باید جای خود را به خدمتگزارانی دیگر دهند اما گویا دولت دهم دوست ندارد میز خدمت را رها کند و چند ماهه ی اخیر آن، پر است از فعالیت هایی که شائبه ی انتخاباتی بودن دارد.
یادداشت و گفتگو
زندگی نیمه خصوصی نامزدها

زندگی نیمه خصوصی نامزدها

تماشای عکس های غیررسمی و کمتردیده شده رقبای انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم، شاید نکات پنهان و آشکار جالبی با خود به همراه داشته باشد.
وقتی کاندیداها احساس تکلیف می‌کنند

وقتی کاندیداها احساس تکلیف می‌کنند

وقتی درسال ۱۳۸۰ رئیس جمهور وقت ایران در محل ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا کرد با چشمانی گریان شعری خواند که بعدها برخی گفتند که نحوه حضور وی در روز ثبت نام تأثیر زیادی بر جلب رأی مردم داشت. سید محمد خاتمی وزیرفرهنگ و ارشاد دولت هاشمی و رئیس جمهو
کدام شعر بیشتر رای می آورد؟

کدام شعر بیشتر رای می آورد؟

سال 1380 رئیس جمهور وقت ایران وقتی در محل ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا کرد با چشمانی گریان شعری خواند که بعدها برخی گفتند که نحوه حضور وی در روز ثبت نام تاثیر زیادی بر جلب رای مردم داشت. سید محمد خاتمی وزیرفرهنگ و ارشاد دولت هاشمی و رئیس جمهور
مشایی رای منفی زیادی دارد

مشایی رای منفی زیادی دارد

باهنر در گفت و گوی اختصاصی با تبیان:آمدن خاتمی و هاشمی چینش رقابت ها را تغییر می دهد/ استفاده از امکانات دولتی به نفع یک کاندیدا تخلف است
روایتی از دیدار با ولایتی

روایتی از دیدار با ولایتی

اروایت عسگراولادی از ائتلاف ائتلاف ها و دیدار او با ولایتی در اینباره/نظر وی درباره شرط شرکت مفتونان در عرصه سیاسی و انتخابات و پیرامون افرادی چون هاشمی رفسنجانی، ناطق نوری و خاتمی/ در چه صورت فتنه 92 بدتر از سال 88 خو.اهد شد؟/ شعار وی در این انتخابات چیس
بیشتر ...
اخبــــــار
شهردار آمد

شهردار آمد

شهردار تهران با حضور در ستاد انتخابات کشور برای انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم ثبت‌نام کرد.
احمدی نژاد ثبت نام کرد

احمدی نژاد ثبت نام کرد

داود احمدی نژاد برادر رئیس جمهور نخستین کسی بود که برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حضور یافت.دقایقی پیش با حضور در ستاد انتخابات کشور، در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
رنگ انتخاباتی‌ام سفید است

رنگ انتخاباتی‌ام سفید است

معاون اول خاتمی شعار انتخاباتی خود را «معیشت همراه با منزلت و عقلانیت» اعلام کرد و گفت:‌ رنگ انتخاباتی‌ام سفید و رقیب اصلی من عدم حضور مردم است.
رضایی با خانواده و حامیانش آمد

رضایی با خانواده و حامیانش آمد

محسن رضایی به شکلی متفاوت از سایر کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم پس از نماز جمعه امروز تهران با جمعیتی از طرفدارانش پیاده برای ثبت نام در انتخابات به وزارت کشور رفت.
ابوترابی نامزدنهایی ائتلاف 5

ابوترابی نامزدنهایی ائتلاف 5

حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و کاندیدای نهایی ائتلاف پنج‌گانه اصولگرایان، دقایقی پیش با حضور در ساختمان وزارت کشور،
بیشتر ...
چند رسانه ای
ویژگیهای رییس جمهور ازنگاه رهبر

ویژگیهای رییس جمهور ازنگاه رهبر

گزیده ای آموزنده از سخنان گهربار رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در جمع کارگران به مناسبت روز کارگر و بیان ویژگی ها و ملاک های اصلی انتخاب رئیس جمهور آینده ایران.
آرایش سیاسی انتخابات

آرایش سیاسی انتخابات

گزارشی دیدنی از جدیدترین آرایش نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، و آرایش احتمالی اصلاح طلبان، اصولگرایان و دولتیها، و پیش بینی سرنوشت ائتلاف های انجام شده.
رئیس جمهور منتخب

رئیس جمهور منتخب

سخنرانی مقام معظم رهبری درباره انتخابات «مبادا احاد ملت بخاطر علاقه دسته ای به یک نامزد ...»
اخلاق انتخاباتی

اخلاق انتخاباتی

توجه و تعهد به اسلام معیار انتخاب نمایندگان، لزوم تفاهم در مواردی که دشمنان توطئه می‌کنند .... سخنان امام خمینی (ره) در برنامه آب و آیینه
معنای دیدار بامراجع؟

معنای دیدار بامراجع؟

مصاحبه هایی از برخی مراجع عظام تقلید و تشریح دلایل اصلی پذیرفتن و دیدار با بعضی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم.
بیشتر ...