تبیان، دستیار زندگی
وتسال مالزِی؛ ایران در ثانیه های آخر از راه یابِی به دیدار فینال باز ماند تیم ملِی فوتسال ایران، با قبول شكست 2-1 برابر آرژانتین از راه یابی به دیدار نهایی مسابقات بین المللی مالزی باز ماند. تیم ملی فوتسال ایران در حالیكه تا ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسابقات بین المللی فوتسال مالزِی؛

ایران در ثانیه های آخر از راه یابِی به دیدار فینال باز ماند

تیم ملِی فوتسال ایران، با قبول شكست 2-1 برابر آرژانتین از راه یابی به دیدار نهایی مسابقات بین المللی مالزی باز ماند.

تیم ملی فوتسال ایران در حالیكه تا رسیدن به مرحله نیمه پایانی مسابقات، تیم های ازبكستان و انگلیس را به ترتیب باحساب 7-1 و 14-1 از سر راه خود برداشته بود، در شرایطی پا به این مرحله گذاشت كه در نیمه اول بازی با نتیجه یك - صفر از حریف آرژانتینی خود پیش بود.

دراین بازی تیم ایران كه به تناوب از حیدریان، هاشم زاده، ناصری (دروازه بان)، محمدی داداشی، صانعی، زارعی، پری آذر، و شاندیزی استفاده می كرد، ابتدا با گل كاظم محمدی از حریف خود جلو افتاد، اما آرژانتین در نیمه دوم مسابقه بازی را به تساوی كشاند.

درشرایطی كه از اواسط نیمه دوم كماكان حملات ایران بر دروازه  آرژانتین ادامه داشت، تیم كشورمان فرصت های بسیاری را ازدست داد تا اینكه درثانیه های پایانی این بازی، آرژانتین گل دیگری را به ثمر رساند تا خاطره تلخ مسابقات جام جهانی گذشته و حذف در لحظات پایانی برابر تیم آرژانتین و دریافت گل از همان بازیكن تكرار شود.

به این ترتیب، آرژانتین به عنوان یكی از تیم های صعود كننده به مرحله نهایی بازیها، روز یكشنبه دیدار نهایی را برابر برنده مسابقه برزیل و اروگوئه كه روز شنبه برگزار خواهد شد، انجام می دهد.