تبیان، دستیار زندگی
مقدمه آیا تا به حال چیزی در مورد پروتكل های یهود شنیده اید؟ اینها ظاهراًهمان نقشه های دقیق و حساب شده یهودیان صهیونیست است كه برای تسخیر جهان پایه ریزی كرده اند. یکی از اصلی ترین موضوعاتی كه این پروتكل ها روی آن پافشاری دارن...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پروتكل های رهبران یهود برای تسخیر جهان

مقدمه

آیا تا به حال چیزی در مورد پروتكل های یهود شنیده اید؟ اینها ظاهراًهمان نقشه های دقیق و حساب شده یهودیان صهیونیست است كه برای تسخیر جهان پایه ریزی كرده اند.

یکی از اصلی ترین موضوعاتی كه این پروتكل ها روی آن پافشاری دارند این است كه جوانان مسلمان و مسیحی را از اعتقادات و آرمان های دینی خود دور كنند به طوری كه با تضعیف اعتقادات جوانان مسلمان، حكومت های اسلامی، دیگر نیرویی برای مبارزه با یهودیان نداشته و بنابراین به راحتی از پای در آیند و همین طور با به فساد كشاندن جوانان مسیحی و سرگرمی آنها به شهوت رانی و هواهای نفسانی خود، حكومت‌هایی كه بر كشورهای مسیحی حاكم هستند، نیز به راحتی به تسخیر یهودیان در آیند.

این پروتكل ها از مدتها پیش طراحی شده‌اند و در حال اجرا هستند و اینكه چرا هم اكنون در اختیار ما هستند به دلیل اشتباهی بود كه یهودیان صهیونیست در سال 1897 مرتكب شدند و كنفرانس مخفی آن‌ها در شهر بال سوئیس لو می رود و این پروتكل‌ها به دست پلیس مخفی تزار روس می افتد.

اما با این حال باز هم اجرای آنها ادامه دارد و مدت زمان به نتیجه رسیدن این پروتكل‌ها بیش از صد سال تخمین زده شده است و بنابراین در حال حاضر نیز در حال اجرا می باشد.

حال ما برای آگاهی هر چه بیشتر شما جوانان متدین و متعهد و وفادار به اسلام به برخی از این پروتكل‌ها در شماره‌های بعدی اشاره خواهیم كرد كه امید است كه با هوشیاری شما جوانان مسلمان كشور عزیزمان ایران و با استعانت از خداوند متعال بتوانیم به گونه ای هر چند محدود به مبارزه با این پروتكل‌ها بپردازیم.

این شماره مقدماتی را در مورد این پروتكل‌ها مطرح می كنیم و ان شاء ا... در شماره‌های بعدی متن پروتكل‌ها را چاپ خواهیم كرد.


پروتكل های رهبران یهود برای تسخیر جهان

1- واژه « پروتكل» معانی مختلفی دارد از جمله: پیش نویس قرارداد، معاهده و یا سند رسمی كه بین دو یا چند دولت امضاء می شود. اما در اینجا به مفهوم تصمیمات و فرمول‌هایی است كه از سوی جمعی از متفكران، استراتژیست‌ها و خاخام‌های یهودی به منظور تسخیر عالم طراحی شده است به نوشته محقق برجسته و مبارز فلسطینی«عجاج نویهض» :

« پروتكل ها برنامه هایی هستند كه سرمایه‌داران و اقتصاددانان ( متفكران و علمای ) یهود برای ویران كردن بنای مسیحیت، قلمرو پاپ و دست آخر اسلام، آنها را تنظیم كرده اند. یهودیان صهیونیست معتقدند كه بعد از این ویرانی كه به گفته اصحاب پروتكل‌ها طی صد سال انجام خواهد شد. آنها بر جهان استیلا خواهند یافت و سلطنتی یهودی- داودی برقرار خواهند كرد كه با تدابیر و امكانات خود به یهودیان – با آن كه اقلیتی ناچیز هستند، امكان خواهد داد تا بر تمام جهان مستبدانه حكومت كنند و هیچ دینی، نه مسیحیت و نه اسلام، در كنار آیین یهودی- داودی باقی نخواهند ماند.»

2- متن پروتكل‌ها به منظور قرائت در چند جلسه كنفرانس برای بحث و تصمیم گیری و تایید نهایی آماده شده بود كه پلیس مخفی تزار روس به كنفرانس مزبور به ریاست تئودور هرتزل در شهر بال سوئیس برگزار شده بود،( سال 1897 میلادی) هجوم آورد و اوراق آنها را به تاراج برد.

3- پروتكل‌ها در سال 1905 میلادی توسط نویسنده‌ای روس به نام سرگئی نیلوس ( از روحانیون و علمای مسیحی) از زبان عبری ( و یا فرانسوی) به زبان روسی ترجمه شد و در سال 1906 وارد كتابخانه بریتیش میوزیوم لندن شد.

4- ویكتور مارسدن، روزنامه نگار بریتانیایی كه برای روزنامه انگلیسی مورنینگ پست در روسیه كار می‌كرد، این پروتكل‌ها را در سال 1917 به زبان انگلیسی ترجمه كرد.

- هنری فورد( بنیانگذار شركت اتومبیل سازی فورد آمریكا) پروتكل‌ها را در سال 1920 به صورت سلسله مقالاتی در روزنامه ای كه به خود او تعلق داشت، به چاپ رساند. هدف او این بود كه ملت آمریكا را از خطر شكل گیری امپراتوری یهود در این كشور آگاه سازد. فورد، پروتكل‌های دانشوران صهیون را برنامه اصلی یهود برای تسلط بر جهان می دانست.

هنری فورد در گفت و گویی كه روز هفدهم فوریه 1921 در «نیویورك ورلد» به چاپ رسید، دعوی خود را علیه « پروتكل‌های صهیون» چنین بیان كرد: تنها نكته ای كه علاقمندم درباره پروتكل‌ها بگویم این است كه آنها با آنچه در حال وقوع است، تطبیق می‌كنند. از طرح پروتكل‌ها شانزده سال می گذرد و آنها تاكنون با شرایط جهانی منطبق بوده‌اند.

فورد هنگامی این نكته را بیان داشت كه رهبران یهود و مطبوعات یهودی در آمریكا علیه او جنجال به پا كرده و فریاد اعتراض سر داده بودند. هنری فورد پس از تحمل فشار و مشقت كه تنها یهودیت سازمان یافته از عهده طراحی و اعمال آن برمی‌آید، بالاخره ناچار شد در 30 ژوئن سال 1927 در نامه‌ای خطاب به «لوئیس مارشال» رهبر وقت «انجمن یهودیان آمریكا» رسماً از یهود عذرخواهی كند. البته فورد نه در عذرخواهی خود و نه پس از آن، هیچ گاه صدق پروتكل‌ها و تحلیل‌های منتشره پیرامون آنها را تكذیب نكرد.

6- مفاد بعضی از موارد پروتكل‌ها ظاهراً متناقض به نظر می‌آید. برای مثال جایی توصیه به ترویج تئوری «آزادیخواهی» می‌شود و در جای دیگر گفته می‌شود كه با قدرت با هر گونه «آزادی» مخالفت خواهیم كرد در این مورد باید توجه داشت كه این دستورالعمل‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند. یك دسته مربوط به طرح‌ها و برنامه‌هایی است كه یهود قبل از برپایی حكومت مجانی خود برای نابودی كشورها و دولت‌ها به اجرا در می‌آورد و دسته دیگر مربوط به برنامه‌هایی است كه بعد از استقرار حكومت جهانی یهود، قرار است به اجرا درآیند. بنابراین آنجا كه سخن از ترویج «آزادیخواهی» و یا «آزادی مطبوعات» است، مربوط به برنامه‌ای است كه از رهگذر آن، كشورها، دولت‌ها و ملت‌ها را دچار فساد و از هم پاشیدگی می‌كند اما آنجا كه سخن از مبارزه با «آزادی» است، مربوط به زمانی است كه حكومت جهانی یهود برپا شده و برای استقرار و صلابت خود، هر گونه صدای مخالفی را خفه می كند.

7- نمی توان نتیجه گرفت كه آمار یهودیان دنیا با آنچه در پروتكل‌ها ذكر شده است موافقت و همسویی دارند. چه بسا یهودیانی كه خود تحت ستم و استثمار سرمایه‌داران بزرگ یهودی و خاخام‌های همسو با این سرمایه داران باشند و یا از سر ناآگاهی و فریب، آلت دست آنان شده باشند كه ضروری است این دسته از یهودیان نیز نسبت به خطر یهودیت پیوند خورده با صهیونیزم، هشیار و بیدار شوند.


لینکها:

صهیونیسم از نگاه صهیونیست ها ...

این درد را درمان کجاست؟!