وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
شركت تایم وارنر ،مالك AOL ، سرویس جدیدی را راه‌اندازی كرده است كه با استفاده از آن دانش‌آموزان می توانند نتایج جستجوهای معلم‌ها و نویسنده‌ها را مشاهده كرده و با این كار از خط فكری آنها ، بتوانند به منابع علمی و تحصیلی دست پی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مشق شب با موتور جستجو

شركت تایم وارنر ،مالك AOL ، سرویس جدیدی را راه‌اندازی كرده است كه با استفاده از آن دانش‌آموزان می توانند نتایج جستجوهای معلم‌ها و نویسنده‌ها را مشاهده كرده و با این كار از خط فكری آنها ، بتوانند به منابع علمی و تحصیلی دست پیدا كنند.

این سرویس كه در ابتدای سال جدید تحصیلی راه‌اندازی شده است به‌صورت رایگان در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

سرویس جدید كه بنام STUDYBUDDY می‌باشد دارای مدل PREMIUM نیز میباشد كه سالانه 4.95 دلار هزینه دارد و امكانات بیشتری نسبت به سرویس رایگان دارد. در مدل PREMIUM كاربر می تواند با محدود كردن خواسته‌های خود به نتایج بهتری دست پیدا كند .

مدیر اجرایی تایم وارنر اعلام كرده این سرویس پاسخی است به تمام منتقدان AOL و به جهت كمك به دانش‌آموزان كه می‌توانند بدون هزینه به نتایج بسیار جالب علمی دست پیدا كنند.

منتقدان موتورهای جستجو همواره بر این عقیده هستند كه نتایج حاصل از درخواست‌های كاربران بسیار بی ربط بوده و در برخی موارد می‌تواند باعث انحراف كاربران خصوصا نوجوانان به سایت‌های غیراخلاقی و مستهجن گردند و یا حداقل نمی توانند كمكی به دانش‌آموزان در انجام تكالیف مدرسه بكنند.

AOL در انجام این پروژه و به منظور تكمیل بانك اطلاعاتی خود از پایگاه داده‌های NASA ، كتابخانه ملی آمریكا ، و موسسه اسمیت سونیان كمك گرفته است.

همانند اكثر سرویس‌های رایگان، در این سرویس نیز AOL از آگهی‌های الكترونیك كنار صفحه برای كسب درآمد استفاده كرده است.

البته در صفحه اول این سرویس آگهی وجود ندارد و فقط در صفحات نتایج جستجو ، آگهی وجود دارد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین