وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
کریم باقری پس از مدتها دوری از تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس، از صبح امروز همراه با سایر بازیکنان این تیم به تمرین پرداخت و به دیدار برابر سپاهان خواهد رسید.تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست در اولین دیدار لیگ ششم برابر ابومسلم ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری اولین تمرین پرسپولیس پس از شکست برابر ابومسلم

بادامکی فینال جام حذفی را از دست داد/ باقری به دیدار با سپاهان می رسد


کریم باقری پس از مدتها دوری از تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس، از صبح امروز همراه با سایر بازیکنان این تیم به تمرین پرداخت و به دیدار برابر سپاهان خواهد رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست در اولین دیدار لیگ ششم برابر ابومسلم صبح امروز تمریناتش را در ورزشگاه کارگران تهران آغاز کرد. دراین تمرین محمد حسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیزحضور داشت و دقایقی را برای بازیکنان صحبت کرد.

در ادامه بازیکنان تمرینات خود را آغاز کردند که شامل دویدن دور زمین ، انجام حرکات کششی ، مرور کارهای تاکتیکی و بازی فوتبال در قالب دو تیم قرمز و زرد بود. کریم باقری و روبرت ساها دو بازیکن مصدوم پرسپولیس که در دیدار برابر ابومسلم غایب بودند در این تمرین حضور داشتند.

به گفته فرید زرینه پزشک تیم فوتبال پرسپولیس باقری به دیدار با سپاهان خواهد رسید و مشکلی برای همراهی این تیم نخواهد داشت. ساها نیز تا روز بازی کاملا آماده می شود.

دکتر زرینه در مورد مصدومیت حسین بادامکی به خبرنگار مهر گفت : بادامکی از ناحیه رباط زانو دچار مصدومیت نسبتا شدیدی شده است که بعید است به بازی رفت جام حذفی برسد. با این حال تلاش می کنیم تا با تمرینات ویژه و فیزیوتراپی او را به این دیدار برسانیم.

در تمرین صبح امروز پرسپولیس حمید استیلی و نیما قویدل که همراه تیم ازمشهد به تهران نیامده اند غایب بودند.

دیدار رفت فینال جام حذفی باشگاههای کشور روز چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین