وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
زندی در بوندس لیگای دو فریدون زندی با سران باشگاه كوبلنتز به توافق رسید. زندی بازیكن فصل گذشته‌ی تیم كایزرسلاترن، پس از گذشت سه هفته از رقابت‌های بوندسلیگا برای عقد قراردادی یك ساله با تیم كوبلنتز از تیم‌های دسته دومی آلمان ب...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخبار کوتاه و خواندنی 19/6/85زندی در بوندس لیگای دو

فریدون زندی با سران باشگاه كوبلنتز به توافق رسید.

زندی بازیكن فصل گذشته‌ی تیم كایزرسلاترن، پس از گذشت سه هفته از رقابت‌های بوندسلیگا برای عقد قراردادی یك ساله با تیم كوبلنتز از تیم‌های دسته دومی آلمان با سران این باشگاه به توافق رسید.

در حالی كه از سوی باشگاه كوبلنتز خبر رسمی پیوستن زندی به این تیم اعلام نشده؛ اما, برخی از رسانه‌های آلمانی از انعقاد قرارداد این بازیكن با باشگاه كوبلنتز خبر داده‌اند.


اولروم به دین اسلام مشرف شد

دنی اولروم، مهاجم نیجریه‌ای تیم فوتبال ابومسلم خراسان به دین مقدس اسلام مشرف شد.

مهاجم نیجریه‌ای تیم فوتبال ابومسلم خراسان با حضور در دفتر حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی به طور رسمی به دین مقدس اسلام مشرف شد.

اولروم كه پیش از این مسیحی بوده است، طی مراسمی باشکوه در حرم مطهر امام رضا (ع) آیین رسمی مسلمان شدن خود را به جای آورد . وی نام عرفان را برای خود انتخاب کرده است.


قرارداد مالی اولادی و پرسپولیس به امضا رسید

مهرداد اولادی در این فصل تنها با اجازه‌ی رسمی مدیران باشگاه الشباب امارات قادر به همراهی تیم فوتبال پرسپولیس خواهد بود.

مدیر برنامه‌های مهرداد اولادی در گفت‌وگویی اظهار كرد: پس از درخواست محمد حسن انصاری‌فر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روز گذشته طی نشستی با حضور مهرداد اولادی و مدیر برنامه‌هایش توافق‌نامه‌ی مالی به منظور حضور یك ساله‌ی این بازیكن در تیم فوتبال پرسپولیس به امضای دو طرف رسید.

وی افزود: بر این اساس و تنها در صورتی كه باشگاه الشباب امارات موافقت كتبی خود را اعلام كند و برگه‌ی گواهی انتقال بین‌المللی (ITC) مهرداد اولادی را برای باشگاه پرسپولیس و به صورت قرضی صادر كند، مهرداد اولادی می‌تواند تیم فوتبال پرسپولیس را در فصل جاری مسابقات همراهی كند.

مدیر‌برنامه‌های اولادی خاطرنشان كرد: جلسه و ملاقات با مدیران باشگاه الشباب طی چند روز آینده صورت خواهد گرفت.


اوون به این فصل می رسد

تیم فوتبال نیوكاسل انگلیس بااعلام موفقیت امیز بودن دومین عمل جراحی برروی زانوی مایكل اوون مهاجم ملی پوش خودتاكیدكردوی می توانددر فصل جدیدبرای این تیم بازی كند.

به گزارش شبكه تلویزیونی اسكای نیوزانگلیس مایكل اوون كه دربازی تیم ملی فوتبال انگلیس درجام جهانی المان مقابل تیم ملی فوتبال سوئداز ناحیه رباطزانودچاراسیب دیدگی شده بودانتظارمی روددرفصل جدید برای نیوكاسل به میدان برود. این شبكه افزودبیش ازاین گمان می رفت وی این فصل ازمسابقات لیگ برترانگلیس رابه علت اسیب دیدگی ازدست بدهد.


بکن باوئر نامزد می شود

فرانس بكن باوئر كاپیتان و مربی اسبق تیم ملی فوتبال آلمان اعلام كرد برای عضویت در كمیته اجرایی فیفا نامزد خواهد شد.

بكن بائر كه ریاست كمیته برگزار كننده جام جهانی 2006 را برعهده داشت در كنگره فوق العاده فدراسیون فوتبال آلمان این خبر را اعلام كرد. وی گفت: در ماه ژانویه من كاندید عضویت در كمیته اجرایی فیفا خواهم بود و در صورت موفقیت افتخار نمایندگی فوتبال آلمان و اروپا را خواهم یافت.


خداحافظی شوماخر

میشائیل شوماخر راننده المانی مسابقات اتومبیلرانی فرمول یك درنظردارد از حرفه ورزشی خودكناره گیری كند.

به گزارش شبكه یورونیوز به نوشته روزنامه های المانی شوماخردر نظر دارد روز یكشنبه پس ازپایان مسابقه جایزه بزرگ ایتالیاتصمیم خودرا درباره بازنشستگی اعلام كند.

شوماخر در مدت پانزده سال حرفه ورزشی هفت بارقهرمان جهان شده است و در دویست وچهل وشش مسابقه شركت كرده است كه هشتاد و نه بار برنده شده است .


دونادونی : توتی برگرد!

روبرتو دونادونی سرمربی تیم ملی ایتالیا در اظهار نظری جدید اعلام كرد كه می خواهد فرانچسكو توتی را هرچه زودتر به تیم ملی ایتالیا برگرداند.

وی با اشاره به دیدار حساس ماه آینده مقابل تیم ملی اوكراین در مقدماتی یورو 2008 گفت: توتی را باید متقاعد كنم كه از تصمیم قبلی خود صرف نظر كرده و برای این دیدار تیم ملی ایتالیا را همراهی كند و امیدوارم كه موفق شوم او را به تیم ملی برگردانم


کناره گیری روبرتو کارلوس از تیم ملی

روبرتو كارلوس مدافع تیم ملی برزیل رسما از فوتبال ملی خداحافظی كرد. این بازیكن 33 ساله با اشاره به آمدن نسلی جوان و با انگیزه در فوتبال برزیل گفت: جای خود را به جوانان داده ام تا آنها بتوانند استعدادهای خود را در تیم ملی نشان دهند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین