تبیان، دستیار زندگی
یازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری ایران همزمان با چهارمین انتخابات شورای شهر در 24 خرداد 1392 برگزار خواهد شد و طی آن هفتمین رئیس جمهور ایران انتخاب می‌گردد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نظرسنجی شماره ٣ انتخابات ریاست جمهوری سال 92

نظرسنجی سه انتخابات ریاست جمهوری

نظرسنجی شماره 3

یازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری ایران همزمان با چهارمین انتخابات شورای شهر در 24 خرداد 1392 برگزار خواهد شد و طی آن هفتمین رئیس جمهور ایران انتخاب می‌گردد. همچنین نخستین انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس نهم نیز همزمان برگزار می‌شود.

در کشور عزیز ما، همه انتخابات‌ها، حایز اهمیت فراوانند اما درجه اهمیت انتخابات یازدهم، بیش از ده انتخابات گذشته است.

بنگاه‌های خبرپراکنی و رسانه‌های اختلاف‌افکن دشمنان از هم اکنون می‌کوشند تا با تکیه بر حوادث سال 88، مردم را نسبت به حضور در این انتخابات، دلسرد کنند.

در این نظرسنجی تنها اعضای سایت می‌توانند شرکت کنند که برای همه شرکت‌ کنندگان عزیز، 20 امتیاز پیشکش می‌کنیم.

پایگاه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان، به جهت برخورداری از جامعه کاربری بسیار متنوع و گسترده (چند صد هزار نفر کاربر تایید شده)، با سابقه‌ای بسیار درخشان در برگزاری چندین دوره نظرسنجی انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی، به جایگاهی رفیع در بین مراکز معتبر افکارسنجی کشور دست یازیده است. از این روست که به تاسی از فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر روشنگری و تلاش در جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری، برنامه‌های گسترده‌ای تدارک دیده‌ است که با عنایت پرودگار، در زمان خود، اطلاع‌رسانی خواهد شد. از جمله این برنامه‌ها، طراحی و تنظیم چندین شماره نظرسنجی انتخاباتی است که از دی ماه امسال تا خرداد 92، آهسته و پیوسته، روی خروجی سایت قرار  می‌گیرد.

در این نظرسنجی‌ها، در پی این هستیم که نگاه مخاطبان درباره شاخص‌ها، برنامه‌ها  و جهت‌گیری‌های مطلوب در انتخابات ریاست جمهوری را به تصویر کشیم.

لطفا از طریق لینک زیر، با شرکت در این نظرسنجی، میزان موافقت خود را با هر یک از گزاره‌های مطرح‌شده، مشخص نمایید.

برای شرکت در نظرسنجی کلیک کنید

اگر مایل به عضویت هستید از اینجا به باشگاه کاربران تبیان بپیوندید


باشگاه کاربران تبیان

نظرسنجی شماره یک انتخابات ریاست جمهوری 92

نظرسنجی شماره دو انتخابات ریاست جمهوری 92