تبیان، دستیار زندگی
مراسم تقدیر از دانش آموزان برتر در آموزشگاه حضرت رقیه (س) واقع در شهرستان باوی با حضور جمعی از مسئولین برگزار گردید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری مراسم تقدیر از دانش آموزان برتر باوی خوزستان

برگزاری مراسم تقدیر از دانش آموزان برتر باوی خوزستان


مراسم تقدیر از دانش آموزان برتر در آموزشگاه حضرت رقیه (س) واقع در شهرستان باوی با حضور جمعی از مسئولین برگزار گردید.


دراین مراسم موسوی زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر با اشاره به تحریمهای غرب علیه ایران تصریح کرد : 34 سال است که جمهوری اسلامی ایران در شرایط تحریم به سر می برد ولی جوانان این کشور توانسته اند در این شرایط به پیروزیها و پیشرفتهای مهمی دست یابند و چشم جهانیان را متحیر و متعجب نماید . این جوانان با الگوگیری از نهضت حضرت اباعبدالله(ع) خستگی و خمودگی را نمی شناسند و در جهت اعتلای کلمه الله گام برداشته و در این مسیر ، افتخارات بی شماری آفریده و می آفرینند و اکنون پیشرفت علمی در کشور 11 برابر استاندارد جهانی است .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی با اشاره به نعمات الهی گفت : گرامیداشت این ایام در واقع شکر نعمات بی کران الهی است ، شکر نعمت پیروزی انقلاب اسلامی و روی کار آمدن حکومت الهی است لذا باید قدر این نعمت الهی را دانست و با جان و دل از آن پاسداری و حفاظت کنیم .

گرامیداشت این ایام در واقع شکر نعمات بی کران الهی است ، شکر نعمت پیروزی انقلاب اسلامی و روی کار مدن حکومت الهی است لذا باید قدر این نعمت الهی را دانست و با جان و دل از ن پاسداری و حفاظت کنیم .

موسوی زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تصویب قانون ذلت بار کاپیتولاسیون از طرف شاه معدوم گفت : حضرت امام خمینی(ره) با مشاهده این وضع که می رفت تا ایران و ایرانیان را بنده و برده آمریکا و غرب نماید ، باتوکل بر خدا و اتکاء بر اتحاد توده مردم مستضعف و جوانان قیام کرد و با تحمل انواع و اقسا فشارها نهایتاً پیروز شد و به ایران ، ایرانیان و جهان اسلام ، عزت و عظمت بخشید و آنان را به خود باوری رساند و با وجود این عزت و خودباوری است که جوانان با سرعت شگرفی توانستند قلل عظیم علمی را فتح و برای کشور اسلامی خود افتخار آفرینی کنند . البته این انقلاب توانست روح توکل به خدا و اتکاء به خود را در همه مسلمانان بدمد و از برکت همین انقلاب است که جوانان انقلابی در کشورهای اسلامی خود توانستند علیه حاکمان مستبد ، خودکامه و دست نشانده غرب انقلاب کنند و به پیروزی برسند نکته قابل توجه اینست که طی 150 سال تا پیش از انقلاب اسلامی حدود دو سوم مساحت ایران تصرف شد و تنها در جنگ 8 ساله تحمیلی با وجود شرکت مستقیم و غیر مستقیم 45 کشور حتی یک وجب از خاک این کشور نیز تصرف نشد .

در پایان از دانش آموزان برتر آموزشگاه تجلیل شد ، همچنین از اولیاء دانش آموزان محجبه تقدیر به عمل آمد .


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان