تبیان، دستیار زندگی
همزمان با دهه مباركه فجر نمایشگاه مدرسه انقلاب در دبیرستان الزهرای ناحیه یك همدان با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار افتتاح شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نمایشگاه مدرسه انقلاب در دبیرستان الزهرای ناحیه یك همدان افتتاح شد

نمایشگاه مدرسه انقلاب در دبیرستان الزهرای ناحیه یك همدان افتتاح شد


همزمان با دهه مباركه فجر نمایشگاه مدرسه انقلاب در دبیرستان الزهرای ناحیه یك همدان با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار افتتاح شد.


علی اكبر فامیل كریمی معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان در این مراسم گفت : پس از پیروزی انقلاب اسلامی تحولات چشمگیری در حوزه‌های موزشی و پرورشی كشور ایجاد شده كه در پویایی و بالندگی تأثیرگذار بوده است.

فامیل‌كریمی اضافه كرد: دانش‌موزان نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی ایفا كردند كه در بازخوانی دوران انقلاب نقش هیچ قشری جایگزین دانش‌موزان نبوده است.

وی همگامی دانش‌موزان با ارزش‌های انقلاب اسلامی و رمان‌های امام(ره) را از ره‌وردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و یادور شد: علیرغم هجمه‌های فرهنگی و تحریم‌های دشمنان علیه ایران امروزه استحكام و بالندگی انقلاب در حوزه دانش‌موزی كشور كاملاً مشهود است.

علیرغم هجمه‌های فرهنگی و تحریم‌های دشمنان علیه ایران امروزه استحكام و بالندگی انقلاب در حوزه دانش‌آموزی كشور كاملاً مشهود است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان به موفقیت‌های كشور در عرصه‌های مختلف نیز اشاره كرد و گفت: دستاوردها و موفقیت‌های ایران در سطح بین‌الملل به بركت خون شهدا و امام(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری است.

علی‌اكبر فامیل‌كریمی برپایی نمایشگاه‌های انقلاب در مدارس را مثبت ارزیابی و اظهار کرد: ارائه دستاوردها و موفقیت‌های دانش‌موزان در اینگونه نمایشگاه‌ها نشان از وجود فضای تلاش، كوشش و نشاطی است كه در جامعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی دیده می‌شود.

لازم به ذكر است در این مراسم كلاس‌های جغرافیا و زیست‌شناسی دبیرستان نمونه دولتی الزهرا نیز افتتاح شد كه این كلاس‌ها مجهز به امكانات و تجهیزات لازم برای موزش موضوعات جغرافیا و زیست‌شناسی است.

گفتنی است در نمایشگاه انقلاب دبیرستان نمونه دولتی الزهرا 10 غرفه از دستاوردهای دانش‌موزان عضو انجمن اسلامی این دبیرستان شامل غرفه‌های شیمی، كتابخانه، ورزشی، زیست‌شناسی، جشنواره غذا، روباتیك، زبان، همكلاسی سمانی (شهدای دانش‌موزان)، بیداری اسلامی و پژوهش به نمایش گذاشته شده است.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان