تبیان، دستیار زندگی
یزدانبخش شریفی به اتفاق معاون تربیت بدنی و سلامت و تنی چند از روءسای ادارات داخلی آموزش و پرورش استان ایلام با حضور در سالن ورزشی تختی شهر ایلام از نزدیك تمرینات تیم ملی ژیمناستیك نوجوانان كشور را مشاهده كرد .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازدید مدیر كل آموزش و پرورش استان ایلام از اردوی تیم ملی ژیمناستیك نوجوانان كشور

بازدید مدیر كل آموزش و پرورش استان ایلام از اردوی تیم ملی ژیمناستیك نوجوانان كشور


یزدانبخش شریفی به اتفاق معاون تربیت بدنی و سلامت و تنی چند از روءسای ادارات داخلی آموزش و پرورش استان ایلام با حضور در سالن ورزشی تختی شهر ایلام از نزدیك تمرینات تیم ملی ژیمناستیك نوجوانان كشور را مشاهده كرد .


یزدانبخش شریفی مدیر كل آموزش و پرورش استان ایلام به اتفاق معاون تربیت بدنی و سلامت این اداره كل و تنی چند از مسئولین آموزش و پرورش با حضور در محل برپایی اردوی آمادگی تیم ملی ژیمناستیك نوجوانان كشورمان در محل سالن ورزشی تختی شهر ایلام با كادر فنی و بازیكنان تیم ملی دیدار و گفتگو كرد .

در این دیدار "شریفی"ضمن خیر مقدم به كلیه اعضای تیم ملی ژیمناستیك نوجوانان كشور در سخنانی گفت : خوشحالم كه در جمع شما برادران عزیز ، مربیان و ورزشكاران تیم ملی ژیمناستیك نوجوانان كشور حضور یافتم و امیدوارم استان ایلام بتواند حق میزبانی را برای شما افتخار آفرینان كشور به خوبی ادا نماید .

وی گفت: امروزه با توجه به ضرورت نهادینه كردن فرهنگ ورزش در جامعه كه با فعالیت خردسالان در رشته ژیمناستیك آغاز می‌شود، خانواده‌هایی كه فرزندانشان را از خردسالی با این رشته ورزشی آشنا می‌كنند، مطمئن باشند كه بچه‌هایشان مسیر سلامتی را بخوبی طی می نمایند .

امروزه با توجه به ضرورت نهادینه كردن فرهنگ ورزش در جامعه كه با فعالیت خردسالان در رشته ژیمناستیك آغاز می‌شود، خانواده‌هایی كه فرزندانشان را از خردسالی با این رشته ورزشی آشنا می‌كنند، مطمئن باشند كه بچه‌هایشان مسیر سلامتی را بخوبی طی می نمایند .

مدیر كل آموزش و پرورش استان ایلام ورزش ژیمناستیك را ورزش مادر دانست و تصریح كرد : ژیمناستیك علاوه بر این كه از ورزشهای مادر است به عنوان اساس و پایه ورزش و تنها رشته ورزشی قهرمان ساز نزد كشورهای درحال توسعه و پیشرفته از اهمیت و اولویت بیشتری نسبت به سایر رشته‌های ورزشی برخوردار است ودر كشور مانیز در این رشته پر طرفدار ورزشی استعدادها خوبی به ثمر نشسته و افتخار آفرین برای جامعه اسلامی شده اند .

گفتنی است: در حاشیه این دیدار سرپرست تیم ملی ژیمناستیك نوجوانان با قدر دانی از حضور مدیر كل آموزش و پرورش استان در محل تمرینات تیم ملی گفت ایلام بهترین میزبان برای اردوی تیم ملی ژیمناستیك است .محمد فتاخان سرپرست تیم ملی ژیمناستیك نوجوان اظهار داشت: در این اردو 13 نفر از اعضای تیم ملی ژیمناستیك جوانان كشور حضور دارند.

وی ادامه داد: این ورزشكاران تمرینات فنی خود را با حضور مربیان اكراینی به مدت یك هفته در استان ایلام برگزار می‌كنند.این مسئول اضافه كرد: تیم ملی ژیمناستیك نوجوانان كشورمان برای شركت در مسابقات آسیایی خود را آماده می‌كنند.

فتاخان تصریح كرد: استان ایلام با دارا بودن تجهیزات لازم بهترین میزبان اردوی آمادگی تیم ملی ژیمناستیك است.

سرپرست تیم ملی ژیمناستیك نوجوان گفت: استان ایلام استعدادهای برتری در ورزش ژیمناستیك دارد.وی ادامه داد: سه نفر از اعضای تیم ملی ژیمناستیك نوجوانان كشور از استان ایلام بوده كه در این تیم عضویت دارند.

این مسئول اضافه كرد: ایلام از استان‌های موفق در این رشته ورزشی بوده و در این راستا ورزشكاران مستعدی را تربیت كرده است.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان