تبیان، دستیار زندگی
با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی دومین دوره آموزشی ائمه جماعت مدارس استان کردستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین نبوی معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه علمیه قم در سنندج آغاز شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دومین دوره آموزشی ائمه جماعات مدارس کردستان برگزار شد

دومین دوره آموزشی ائمه جماعات مدارس کردستان برگزار شد


همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی دومین دوره آموزشی ائمه جماعت مدارس استان کردستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین نبوی معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه علمیه قم در سنندج آغاز شد.


مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در آیین افتتاحیه این دوره آموزشی با بیان اهداف برگزاری دوره مذکور، خواستار تداوم همکاری های متقابل آموزش و پرورش و حوزه های علمیه در قالب کمیته همکاری ها شد و از تلاش های اثر گذار آموزش و پرورش در برگزاری این دوره ها و پیگیری برگزاری های بصیرت افزایی تقدیر کرد.

حجت الاسلام محرمعلی فراشی افزود: در اجرای مصوبات کمیته همکاری های حوزه و آموزش و پرورش و با همکاری دفتر نماینده ولی فقیه در استان، مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور و اداره کل آموزش و پرورش دومین دوره آموزشی ویژه ائمه جماعت مدارس استان با محوریت موضوعاتی همچون مخاطب شناسی، شناسایی نحله های انحرافی و عرفان های کاذب، آموزش عملی احکام نماز و بصیرت افزایی در سنندج برگزار شده است.

این دوره آموزشی به مدت دو روز طی روزهای دوشنبه و سه شنبه 16 و 17 بهمن ماه با شرکت 250 نفر از ائمه جماعت مدارس استان در محل مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار می شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: این دوره آموزشی به مدت دو روز طی روزهای دوشنبه و سه شنبه 16 و 17 بهمن ماه  با شرکت 250 نفر از ائمه جماعت مدارس استان در محل مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار می شود. وی اظهار داشت: مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور بیش از 6هزار نفر از علما و روحانیون استان های کردستان و آذربایجان غربی را تحت پوشش برنامه ها آموزشی قرار داده و در قالب کمیته همکاری های آموزش و پرورش در مدارس استان از علما و روحانیون این مرکز برای اقامه نمازهای جماعت و بیان احکام شرعی برای دانش آموزان بهره گرفته می شود.

گفتنی است، در این دوره آموزشی ائمه جماعات مدارس استان زیر نظر حجت الاسلام نبوی معاون آموزش حوزه های علمیه کشور، حجت الاسلام سید محمد حسینی شاهرودی، حجت الاسلام مرادی و ماموستا علی اشرف حسامی با مباحث در نظر گرفته شده برای این دوره آموزشی آشنا می شوند.


منبع : خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان