تبیان، دستیار زندگی
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک همدان گفت: دانش‌آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش مؤثر ی داشته وامروزه نیزحضور پررنگی را در المپیادهای علمی جهان دارند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دانش‌آموزان نقش مۆثری در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند

دانش‌آموزان نقش مؤثر ی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند


مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک همدان گفت: دانش‌آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش مۆثر ی داشته وامروزه نیزحضور پررنگی را در المپیادهای علمی جهان دارند.


علی مظاهری درمراسم افتتاح نمایشگاه مدرسه انقلاب افزود: امروزه دانش‌آموزان افتخارات بسیاری را در عرصه‌های علمی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی كسب كرده است.

وی با اشاره به هجمه‌های فرهنگی و اقتصادی دشمنان علیه ایران اسلامی اضافه كرد: علیرغم این توطئه و دسیسه‌ها كشور ما توانسته با اتكا به خداوند متعال و رهنمودهای مقام معظم رهبری در عرصه‌های مختلف دینی، اقتصادی، سیاسی در دنیا حرف اول را بزند.

وی با اشاره به نقش مۆثر دانش‌آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروزه نیز دانش‌آموزان حضور پررنگی را در المپیادهای علمی جهان دارند.

امروز استكبار جهانی از بیداری اسلامی و گسترش تشیع در جهان در هراس است و روزانه به دنبال توطئه‌چینی و تفرقه‌افكنی است.

مظاهری، ایران را محور بیداری اسلامی دانست و افزود: امروز استكبار جهانی از بیداری اسلامی و گسترش تشیع در جهان در هراس است و روزانه به دنبال توطئه‌چینی و تفرقه‌افكنی است.

وی تأكید كرد: دانش‌آموزان باید با هوشیاری و بصیرت در راستای خنثی كردن توطئه‌های دشمنان با حضور پرشور خود در عرصه‌های علمی تلاش كنند.


گزارش :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان