تبیان، دستیار زندگی
مسئول سازمان دانش آموزی ناحیه یک شهرری گفت: مانور یاوران انقلاب نمایش انسجام اعضای سازمان دانش آموزی است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مانور یاوران انقلاب نمایش انسجام اعضای سازمان دانش آموزی است

مانور یاوران انقلاب نمایش انسجام اعضای سازمان دانش آموزی است


مسئول سازمان دانش آموزی ناحیه یک شهر ری گفت: مانور یاوران انقلاب نمایش انسجام اعضای سازمان دانش آموزی است.


رحمت اله قاسمی پور ضمن بیان این مطلب افزود: دانش آموزان عضو سازمان دانش آموزی به عنوان یاوران و حامیان این انقلاب هستند.

وی افزود: اعضای سازمان دانش آموزی در گروههای خود در مدرسه تحت نظارت مربیان این سازمان ، آموزشهای مختلف مهارتی و معرفتی را می آموزند، تا به عنوان مدیران فردای نظام اسلامی ایران تربیت شوند.

مسئول سازمان دانش آموزی ناحیه یک شهرری با اشاره به برگزاری مانور یاوران انقلاب گفت: دانش آموزان با حضور در این مانور ضمن تجدید بیعت با این انقلاب توانمندی های خود در دفاع از این انقلاب را نیز به نمایش می گذارند.

وی افزود: مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب ناحیه یک شهرری در دو روز 15و16بهمن ماه در مجتمع ورزشی یادگار امام(ره) این ناحیه برگزار شد و در آن 500نفر از دانش آموزان عضو سازمان دانش آموزی حضور داشتند.

مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب ناحیه یک شهرری در دو روز 15و16بهمن ماه در مجتمع ورزشی یادگار امام(ره) این ناحیه برگزار شد و در آن 500نفر از دانش آموزان عضو سازمان دانش آموزی حضور داشتند.

قاسمی پور در پایان خاطر نشان کرد: یاوران و حامیان اصلی نظام اسلامی نسل جوان کشور هستند که در آینده به عنوان مدیران اداره ی این کشور را به دست خواهند گرفت و تربیت این دانش آموزان در تراز انقلاب اسلامی از اولویت های سازمان دانش آموزی است.

گفتنی است مانور تشکیلاتی- مهارتی یاوران انقلاب ویژه دانش آموزان دختر سازمان دانش آموزی ناحیه یک ری نیز روز چهارشنبه 18بهمن ماه با حضور داوود روستایی قائم مقام سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران در کانون سمیه ناحیه یک ری برگزار خواهد شد.


منبع :خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان