تبیان، دستیار زندگی
ماركو ماتراتسی مدافع تیم ملی ایتالیا سرانجام در خصوص صحنه درگیری با زین الدین زیدان در فینال جام جهانی افشاگری كرد. در حالیكه از پایان جام جهانی تاكنون جملاتی كه ماتراتسی به زبان آورده و باعث تحریك زیدان شده بود سوژه اصلی ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ماتراتسی : به زیدان فحش دادم!


ماركو ماتراتسی مدافع تیم ملی ایتالیا سرانجام در خصوص صحنه درگیری با زین الدین زیدان در فینال جام جهانی افشاگری كرد.

در حالیكه از پایان جام جهانی تاكنون جملاتی كه ماتراتسی به زبان آورده و باعث تحریك زیدان شده بود سوژه اصلی مطبوعات بود وی در مصاحبه با روزنامه گاتستا دلا اسپورت گفت : پس از آنكه زیدان با حالت تحقیر آمیز به من پیشنهاد داد كه پیراهنش را در پایان بازی به من بدهد من نیز به خواهر او فحاشی كردم.

مدافع اینتر افزود : با این حال من معتقدم زیدان محرك اصلی این درگیری بود و من فقط جواب او را دادم. البته میدانم كه حرف بدی زدم اما در آن لحظه اعصاب من به هم ریخته بود. در پی این درگیری زیدان 3 بازی ملی محروم شد اما به دلیل خداحافظی از تیم ملی این مجازات به 3 روز كارهای عام المنفعه تبدیل شد. ماتراتسی كه از دو بازی ملی محروم شده در آستانه بازی امشب تیمهای ایتالیا و فرانسه در مقدماتی یورو 2008 گفت : ترجیح میدهم 3 سال كار عام المنفعه انجام دهم اما در این بازی به میدان بروم و معتقدم فیفا لطف بزرگی به زیدان كرد و محرومیت او در قبال كاری كه كرد ناچیز است.