تبیان، دستیار زندگی
مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید دبیرستان شاهد شهید کلهر شهرستان شهریار در نماز خانه ی این دبیرستان برگزار شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید

دبیرستان شاهد شهید کلهر شهرستان شهریار

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید دبیرستان شاهد شهید کلهر شهرستان شهریار


مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید دبیرستان شاهد شهید کلهر شهرستان شهریار در نماز خانه ی این دبیرستان برگزار شد.


این مراسم با حضور بان پرور، مدیر آموزش و پرورش و رهنما، مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و جمعی از معاونان و مدیران مدارس دیگر و اعضای انجمن وهمچنین با حضور پرشور دبیران و دانش آموزان دبیرستان برگزار شد.

در این مراسم ابتدا با تلاوتی از آیات وحی ،حبیب اله برخی مدیر اسبق دبیرستان ضمن تشکر از برگزاری این مراسم اظهار داشت :خدمت نوزده ساله ی من در این واحد آموزش توفیق الهی بود و همیشه یاری روح شهدا را در این واحد آموزش احساس می کردم.

این مراسم با حضور بان پرور، مدیر آموزش و پرورش و رهنما، مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و جمعی از معاونان و مدیران مدارس دیگر و اعضای انجمن و همچنین با حضور پرشور دبیران و دانش آموزان دبیرستان برگزار شد.

بان پرور ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیز در این مراسم از خدمات و زحمات بی شائبه ی مدیر دبیرستان که به شرف بازنشستگی نایل شد ، تشکر کرد.

در پایان این مراسم نیز دو نفر از دانش آموزان و دبیران نیز به نمایندگی از همه دانش آموزان و دبیران دبیرستان با تقدیم شاخه ی گلی به حبیب اله برخی از زحمات او تشکر و همچنین با تقدیم شاخه ی گلی به محمدی ، به او نیز خوش آمد،گفتند.


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان