تبیان، دستیار زندگی
زنگ حماسه به مناسبت گرامیداشت سی ویکمین سالگرد حماسه انقلابی مردم آمل در ششم بهمن سال 60 توسط نماینده ولی فقیه در مازندران در هنرستان 40 شهید آمل نواخته شد .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

زنگ حماسه ششم بهمن توسط نماینده ولی فقیه مازندران در هنرستان 40 شهید نواخته شد

زنگ حماسه ششم بهمن توسط نماینده ولی فقیه مازندران در هنرستان 40 شهید نواخته شد


زنگ حماسه به مناسبت گرامیداشت سی ویکمین سالگرد حماسه انقلابی مردم آمل در ششم بهمن سال 60 توسط نماینده ولی فقیه در مازندران در هنرستان 40 شهید آمل نواخته شد.


آیت الله نورالله طبرسی در این مراسم که با حضور سید علی اکبر طاهایی ، استاندار مازندران ، محمد علی امیری مدیرکل آموزش و پرورش مازندران و دیگر مسئولان و خانواده های شهدا برگزار شد ، شهدا را زینت بخش تاریخ وملت ایران دانست و گفت : نسل سوم باید وامدار اینگونه مجاهدت های عظیم باشند .

نسل سوم باید وامدار اینگونه مجاهدت های عظیم باشند .

عضو خبرگان رهبری همچنین به مناسبت پاسداشت حماسه  ششم بهمن شهر هزار سنگر در دیدار خانواده های شهدا،ایثارگران و رزمندگان حماسه ششم بهمن آمل در حسینیه لاله های زهرایی این شهرستان رمز ماندگاری حماسه ششم بهمن را مردمی بودن آن در دفاع از انقلاب اسلامی نوپای ایران بیان کرد و افزود : خلق این واقعه تاریخی در امتداد پیروزی از مکتب عاشورایی بوده است .

آیت الله طبرسی یا بیان اینکه شهدا حق بزرگی برگردن ما دارند ، هدف از تهاجم دشمنان و منافقان به شهر علوی آمل را تجزیه مازندران و برقراری حکومت کمونیستی عنوان و تاکید کرد : باید برای تشکر و قدردانی برای همیشه در طول تاریخ بیاد شهدا باشیم .


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان