سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: هم گل نخوردیم و هم صدرنشین ماندیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قلعه نویی: صدرنشین ماندیم

امیرقلعه نویی

امیر قلعه‌نویی پس از تساوی با پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: از مسئولان برگزاری بازی تشکر می‌کنم و دوستان رسانه‌ها نیز اخبار را انعکاس دادند و جا دارد از آنها و همچنین یگان ویژه و شهردای منطقه 22 تشکر کنیم که حتی بحث‌های فرهنگی را هم رعایت کردند. سرعت بازی بد نبود اما انتظار می‌رفت با این همه بازیکن خوب یک تیم برنده می‌شد تا همه لذت می‌بردند. در مجموع برای ما بد نبود هم نباختیم و هم در صدر ماندیم. این یک امتیاز خوب بود. از بازیکنان تشکر می‌کنم. یکسری تغییرات داشتیم که فشار حملات پرسپولیس را بگیریم.

وی ادامه داد: فرهاد مجیدی در یکی دو صحنه صاحب موقعیت گل شد که نتوانست توپ را گل کند.ایجاد موقعیت روی هر دو دروازه کم بود و از این دو تیم بیشتر انتظار می‌رفت. این که گل نخوردیم و نباختیم برای ما بد نشد.

قلعه‌نویی در مورد اینکه استقلال شاداب بازی نکرد و ساموئل که خوب کار می‌کرد اما در ترکیب اصلی نبود، گفت: ما چند ساعت نسبت به پرسپولیسی‌ها کمتر استراحت کردیم. در انزلی فشار بیشتری را تحمل کردیم. دوست داشتیم هافبک‌های ما رونده باشند و نیروها را تقسیم کردند. عباس محمدرضایی امروز بد کار نکرد و هدف‌مان این بود که میانه میدان را در دست بگیریم و گل نخوریم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه تعویض مجیدی به خاطر فشار تماشاگران بود یا کار تاکتیکی گفت: به نظر شما کدام یکی از این دو موضوع بود؟ می‌خواستم او را در ترکیب اصلی قرار بدهم اما مشورت کردم و او را در ترکیب اصلی نگذاشتم. من کاری که خودم صلاح بدانم انجام می‌دهم اما به نظر مردم احترام می‌گذارم و آن را می‌پذیرم.

وی در خصوص اینکه روی محتاط امیر قلعه‌نویی را می‌بینیم و استقلال در دربی نمایش خوبی ارایه نمی‌کند گفت: ابزار هجومی به میدان فرستادیم و از حمودی و عباس محمدرضایی که رو به جلو هستند استفاده کردیم. می‌خواستیم ببریم ولی نشد اعتقاد ندارم که محتاط شده‌ام.

سرمربی استقلال در مورد مساوی‌های زیاد این تیم و اینکه قهرمان می‌شود یا نه گفت: مگر الان کجای جدول هستیم؟ 6 بازی سخت انجام دادیم و نسبت به نیم فصل اول چند امتیاز جلو هستیم که نشان‌دهنده این است که روند ما خوب است.

قلعه‌نویی در مورد اینکه در خط حمله به زوج ایده‌آلش رسیده یا نه گفت: بازی‌های ما نزدیک به هم است و سه چهار مهاجم داریم که همه در یک سطح هستند و خوشبختانه دستمان باز است و برخی مواقع نیاز به تغییرات داریم اما خوشحالم که 21 بازیکن آماده و خوب دارم.

سرمربی استقلال در مورد مساوی‌های زیاد این تیم و اینکه قهرمان می‌شود یا نه گفت: مگر الان کجای جدول هستیم؟ 6 بازی سخت انجام دادیم و نسبت به نیم فصل اول چند امتیاز جلو هستیم که نشان‌دهنده این است که روند ما خوب است. در انزلی مساوی گرفتن خوب است. پرسپولیس متحول شده است و مقابل این تیم دو هدف داشتیم که به یکی از آنها رسیدیم.

وی در مورد داوری مسابقه گفت: به من گفتند کارشناسان گفته‌اند که صحنه‌ها پنالتی نبود و به تیم داوری تبریک می‌گویم که هم قضاوت خوبی داشت و هم بازی را خوب مدیریت کرد. این یکی از شاخصه‌های خوب قهرمانی است و آرامش داشت. مسعود مرادی هم که یک کارشناس داوری آکادمیک است گفته پنالتی نبود.

بخش ورزشی تبیان


منبع: مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین