تبیان، دستیار زندگی
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی (عج)، جشن و سرور در تمام مدارس وكلاس های درس استان فارس برگزار شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری جشن آغاز امامت حضرت مهدی (عج) در مدارس استان فارس

جشن امامت


معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: به مناسبت آغاز امامت حضرت مهدی (عج)، جشن و سرور در تمام مدارس و كلاس های درس استان فارس برگزار شد.


صمد طوبایی با اشاره به اینكه هدف اصلی ما در آموزش و پرورش تربیت شهروند عصر ظهور است، یك از راهكارهای اجرایی آن را آشنایی دانش آموزان با حضرت مهدی (عج) دانست.

وی گفت: در این جشن ها سعی شد تا فرهنگ تلاش، پشتكار و انتظار در دانش آموزان ایجاد شود و آنها برای  عصر ظهور و فرج امام زمان آمادگی پیدا كنند.

در این جشن ها سعی شد تا فرهنگ تلاش، پشتكار و انتظار در دانش آموزان ایجاد شود و آنها برای عصر ظهور و فرج امام زمان آمادگی پیدا كنند.

طوبایی توزیع شیرینی و پذیرایی از دانش آموزان را از برنامه های این جشن ها عنوان و ابراز داشت: در این روز دعای سلامتی و فرج امام زمان توسط دانش آموزان و معلمان به صورت دسته جمعی قرائت شد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس در پایان ضمن تقدیر از همه فرهنگیان، از تلاش تمامی فرهنگیان برای نهادینه سازی فرهنگ انتظار در دانش آموزان خبر داد که در آن فضای كلاس های درس به گونه ای طراحی شده بود که مهدی باوری و مهدی یاوری در دانش آموزان تداعی شود.


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان