سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
p; Menus and Effect < Appearance < windows احیای اتوماتیک صفحات ( ویندوز ME/98/95) بطور معمول هنگامیکه مفاهیم یک پنجره تغییر می یابد برای احیا و مشاهده اطلاعات بروزآوری شده نیاز به مدت زمانی توقف ویا فشردن کلیدF5 خ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

احیای اتوماتیک صفحات ( ویندوزME/98/95)


بطور معمول هنگامیکه مفاهیم یک پنجره تغییر می یابد برای احیا و مشاهده اطلاعات بروزآوری شده نیاز به مدت زمانی توقف ویا فشردن کلیدF5 خواهید داشت . انجام تغییرات مزبور بروزآوری اتوماتیک مربوط به ساختار بندی سیستم را سریعتر می کند .
رجیستری را باز کرده و کلید زیر را در آنایجاد کنید.
یک مقدارDword جدید با نام "" ایجاد کرده و برای بروز آوری سریعتر نیز مقدار آن را برابر "0"قرار دهید .از رجیستری خارج شوید. برای اعمال تغییرات  نیاز به راه اندازی مجدد ویندوز خواهید داشت.

Registry Settings :

System Key: [HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/CurrentControlSet/Control/Update]
Value Name:  UpdateMode  
Data Type: REG_DWORD (DWORD Value)  
Value : default = 1  

توجه :

تغییر در رجیستری می تواند سبب ایجاد مشکلات جدی در ویندوز شود و حتی در برخی مواقع کاربران را وادار به نصب مجدد سیستم عامل می کند.
از این رو به شما کاربر محترم توصیه می کنیمدر صورتی که از توانایی و تجربه لازم و نیز اطلاعات کافی در خصوص ویندوز برخوردارنیستید، حتی الامکان از بکار بردن این دستورات خودداری نمائید. شایان ذکر است که ما هیچ تعهدی نسبت به رفع مشکلات حاصله نخواهیم داشت.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین