تبیان، دستیار زندگی
منوچهر مخدومی مدیر آموزش و پرورش شهرستان مریوان از آمادگی دانش آموزان و فرهنگیان برای استقبال از سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر خبر داد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آمادگی دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان مریوان برای استقبال از دهه مبارک فجر

آمادگی دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان مریوان برای استقبال از دهه فجر


منوچهر مخدومی مدیر آموزش و پرورش شهرستان مریوان از آمادگی دانش آموزان و فرهنگیان برای استقبال از سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر خبر داد .


وی افزود: به همین منظور ویژه برنامه های متنوعی از قبیل نواختن زنگ انقلاب ، دیدار خانواده های معظم شاهد فرهنگی، غباروبی گلزار شهدا، یادواره شهدای دانش آموز ، برگزاری جشنهای متعد در مدارس ، مسابقات فرهنگی ، هنری و ورزشی برگزار خواهند شد.

وی با گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش و نقش این شورا در رفع مشکلات آموزش و پرورش برای استفاده از ظرفیت مردم در قالب انجمن اولیاء و مربیان تاکید کرد و گفت: مراسم نمادین گرامیداشت هفته شورها در هفته جاری با حضور اعضاء در یکی از مدارس برگزار خواهد شد.

نیروی انسانی توانمند و متعهد کلید این پیشرفت محسوب می شود که در صورت توجه بیش از پیش به آموزش و پرورش ایران اسلامی قله های علمی را یکی پس از دیگری فتح خواهد کرد همچنانکه این حرکت با تلاش دانشمندان مبتکر و جوان آغاز شده است.

رشیدی پور فرماندار شهرستان مریوان هم در این جلسه آموزش و پرورش را زیربنای توسعه و پیشرفت کشور برشمرد و گفت : نیروی انسانی توانمند و متعهد کلید این پیشرفت محسوب می شود که در صورت توجه بیش از پیش به آموزش و پرورش ایران اسلامی قله های علمی را یکی پس از دیگری فتح خواهد کرد همچنانکه این حرکت با تلاش دانشمندان مبتکر و جوان آغاز شده است.

همچنین در این جلسه درخواست مدارس ابتدایی روستای تازآباد و پادگان شهید عبادت در رابطه ساخت سرعت گیر و نصب چراغ چشمک زن در حد فاصل روستای حسن آوله تا ورودی شهر بررسی و جهت اقدام به شورای ترافیک شهرستان ارسال شد.

همچنین درخواست اهالی محله موسک و کوره موسوی در رابطه با مکان یابی ساخت فضای آموزشی مورد بررسی قرار گرفت .


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان