سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
حجت الاسلام زندوی مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان در دیدار بامسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی فارس گفت: روابط عمومی چشم و گوش یك مجموعه فرهنگی است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان:

روابط عمومی چشم و گوش یك مجموعه فرهنگی است

حجت الاسلام زندوی

حجت الاسلام زندوی مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان در دیدار بامسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی فارس گفت: روابط عمومی چشم و گوش یك مجموعه فرهنگی است.

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام زندوی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان هرمزگان گفت: در عصر ما روابط عمومی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چرا كه عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات است و به تناسب این پیشرفت هر چقدر روابط عمومی قوی تر باشد خود را به شرایط جهانی نزدیك تر خواهد كرد.

وی تصریح كرد: اطلاع رسانی در عصر ما بسیار با اهمیت است، اداره و نهادی موفق است كه در بحث اطلاع رسانی توفیقات بیشتری داشته باشد.

حجت الاسلام زندوی اظهار داشت: روابط عمومی ها می توانند انعكاس دهنده اخبار و اطلاعات یك مجموعه باشند و مسائلی كه پیرامون سازمان اتفاق می افتد برای بهبود روند كار سازمان به سازمان ارائه دهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان افزود: این مسائل منوط به این است كه افرادی كه در این عرصه فعالیت می كنند با علم ارتباطات و علوم مرتبط با این علم آشنایی داشته باشند.

مدیر تبلیغات اسلامی هرمزگان افزود: رسانه های مجازی پیشرفت بیشتری نسبت به رسانه های مكتوب دارند.‌

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین