وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
باشگاه استقلال هم به علت تحریم‌های بانکی، طی یک هفته و در سه قسط این پول را از طریق یک صرافی به حساب اعلام شده واریز کرد و رسید این پرداخت‌ها را به فدراسیون فوتبال تحویل داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رینالدو 6 امتیاز از استقلال می‌گیرد؟


باشگاه استقلال هم به علت تحریم‌های بانکی، طی یک هفته و در سه قسط این پول را از طریق یک صرافی به حساب اعلام شده واریز کرد و رسید این پرداخت‌ها را به فدراسیون فوتبال تحویل داد.

رینالدو

مسئولان باشگاه استقلال در پرونده رای کمیته انضباطی فیفا در خصوص پرونده شکایت رینالدو و پرداخت مطالبات مالی این مهاجم پرویی، فقط یک صرافی را به عنوان مقصر اعلام کرده‌اند، در حالی که بررسی این پرونده جزئیات دیگری را افشا می‌کند.

پس از قطعی شدن رای کمیته انضباطی فیفا مبنی بر محکومیت باشگاه استقلال به پرداخت مطالبات مالی "رینالدو"، مسئول پرونده شکایت رینالدو از استقلال در کمیته انضباطی فیفا، ابتدا ایمیلی را به این باشگاه تهرانی ارسال کرد. وی در متن این ایمیل از مسئولان باشگاه استقلال خواست طلب 110 هزار دلاری این مهاجم پرویی را به شماره حساب بانکی در کشور پرو پرداخت کنند.

باشگاه استقلال هم به علت تحریم‌های بانکی، طی یک هفته و در سه قسط این پول را از طریق یک صرافی به حساب اعلام شده واریز کرد و رسید این پرداخت‌ها را به فدراسیون فوتبال تحویل داد تا برای پایان بخشیدن به این پرونده، پرداخت شدن بدهی این بازیکن به فیفا به صورت رسمی اعلام شود.

پس از این اقدام و بعد از مدتی بازهم از طرف مسئول رسیدگی به پرونده "رینالدو" ایمیلی به باشگاه استقلال ارسال می‌شود که با توجه به ارائه رسید، پولی به حساب رینالدو در بانک پرویی واریز نشده است. با پیگری مسئولان باشگاه استقلال، مشخص می‌شود صراف این مبلغ را اشتباه به حساب دیگری واریز کرده است.

باشگاه استقلال هم به علت تحریم‌های بانکی، طی یک هفته و در سه قسط این پول را از طریق یک صرافی به حساب اعلام شده واریز کرد و رسید این پرداخت‌ها را به فدراسیون فوتبال تحویل داد تا برای پایان بخشیدن به این پرونده، پرداخت شدن بدهی این بازیکن به فیفا به صورت رسمی اعلام شود

درحالیکه استقلالی‌ها برای حل این مشکل به سراغ صرافی رفته و کش مکش‌هایی بین طرفین ایجاد می‌شود، مسئول رسیدگی به پرونده "رینالدو" در کمیته انضباطی فیفا ایمیل جدیدی را به این باشگاه تهرانی ارسال کرده و همان ایمیل را هم برای فدراسیون فوتبال جهت اطلاع رسانی، ارسال می‌‎کند.

دراین بین بحث نامه رسمی از سوی کمیته انضباطی فیفا و تهدید به کسر امتیاز مطرح نشده است. البته در این ایمیل شماره حساب جدیدی از بانکی در انگلستان اعلام و به باشگاه استقلال هشدار داده است در نخستین فرصت مبلغ مطالبات "رینالدو" را طبق حکم اعلام شده از سوی فیفا، به این حساب واریز کند، در غیر اینصورت جرایم بعدی فیفا علیه باشگاه استقلال اعمال می‌شود.

بخش ورزشی تبیان

منبع: جام ورزشی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین