وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
Keyboard Shortcut  < Tips and Tricks باز کردن و توسعه آسان پوشه ها تنها با یک کلید ( تمام ویندوز ها ) اگر در باز کردن و توسعه پوشه ها ی طولانی از طریق انتخاب گزینه + در کنار نام پوشه خسته شده اید ، استفاده از این وی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

باز کردن و توسعه آسان پوشه ها تنها با یک کلید تمام ویندوز ها

رجیستری ویندوز (باز کردن و توسعه آسان پوشه ها تنها با یک کلید)
< اگر در باز کردن و توسعه پوشه ها ی طولانی از طریق انتخاب گزینه + در کنار نام پوشه خسته شده اید ، استفاده از این ویژگی به شما کمک می کند تا به آسانی و تنها با انتخاب یک کلید تمام زیر پوشه ها را نیز باز کنید و در اختیار بگیرید .
در حالیکه در هر برنامه ای همانند explorerو یا حتی درRegEdit قرار  دارید پوشه مورد نظر را انتخاب کرده و از دکمه "  * " موجود در صفحه کلید برای مشاهده تمامی زیر پوشه ها و از کلید "-" برای بستن تمامی زیر پوشه های باز آن استفاده کنید .

توجه :

تغییر در رجیستری می تواند سبب ایجاد مشکلات جدی در ویندوز شود و حتی در برخی مواقع کاربران را وادار به نصب مجدد سیستم عامل می کند.
از این رو به شما کاربر محترم توصیه می کنیم در صورتی که از توانایی و تجربه لازم و نیز اطلاعات کافی در خصوص ویندوز برخوردارنیستید ، حتی الامکان از بکار بردن این دستورات خودداری نمائید. شایان ذکر است که ما هیچ تعهدی نسبت به رفع مشکلات حاصله نخواهیم داشت.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین