وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
Keyboard Shortcut  < Tips and Tricks  اعمال تغییرات در رجیستری بدون راه اندازی مجدد ( در تمام ویندز ها ) برای اعمال برخی از تغییرات در رجیسترینیاز به راه انداز ی مجدد سیستم دارد. با استفاده از این ویژگی نیاز به...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 اعمال تغییرات در رجیستری بدون راه اندازی مجدد ( در تمام ویندز ها )برای اعمال برخی از تغییرات در رجیسترینیاز به راه انداز ی مجدد سیستم دارد. با استفاده از این ویژگی نیاز به این کار نداشته و با انجام Refreshتغییرات در رجیستری اعمال می شود .

قبل از هر کار در صورتی که برنامه ای فعال دارید آن را ذخیره کنید .سپس تغییرات مورد نظر خود را در رجیستری اعمال کنید . سپس از رجیستری خارج شده و کلید های CTRL + ALT + DELETE را فشار دهید . گزینه Explorer.exe را انتخاب کرده و سپس گزینهEnd را انتخاب کنید . در صورت مشاهده صفحه مربوط به Shutdown آن را Cancel کنید .بعد از مدت کمی پیامerror ای مشاهده خواهید کرد .گزینه  "End Task" را انتخاب کنید و در این وضعیت فایل explorer.exe مطابق با تنظیمات جدید اعمال شده در رجیستری بارگذاری می شود .
در ویندوز هایNTو 2000 بعد از فشار دادن همزمان کلیدهای CTRL + ALT + DELETE گزینه ،Task Manager را انتخاب کنید .سپس زبانهProcess را انتخاب کنید و بدنبال فایلexplorer.exeبگردید . بعد از انتخاب گزینه End Process از منویFile این پنجره گزینهNew Task را انتخاب کنید و در کادر نمایان شده عبارت explorer را وارد کنید .

توجه :

تغییر در رجیستری می تواند سبب ایجاد مشکلات جدی در ویندوز شود و حتی در برخی مواقع کاربران را وادار به نصب مجدد سیستم عامل می کند.
از این رو به شما کاربر محترم توصیه می کنیمدر صورتی که از توانایی و تجربه لازم و نیز اطلاعات کافی در خصوص ویندوز برخوردارنیستید، حتی الامکان از بکار بردن این دستورات خودداری نمائید. شایان ذکر است که ما هیچ تعهدی نسبت به رفع مشکلات حاصله نخواهیم داشت.
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین