تبیان، دستیار زندگی
با حضور رمضانی پور امام جمعه ، پور محمدی فرماندار ، حسینی نسب مدیر آموزش و پرورش ودیگر مسئولین شهرستان رفسنجان كلنگ احداث هنرستان فنی شبانه روزی كبوتر خان به زمین زده شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

كلنگ احداث هنرستان فنی شبانه روزی كبوتر خان توسط خیر مدرسه ساز در رفسنجان کرمان به زمین زده شد

كلنگ احداث هنرستان فنی شبانه روزی كبوتر خان توسط خیر مدرسه ساز در رفسنجان کرمان به زمین زده شد


با حضور رمضانی پور امام جمعه ، پور محمدی فرماندار ، حسینی نسب مدیر آموزش و پرورش و دیگر مسئولین شهرستان رفسنجان كلنگ احداث هنرستان فنی شبانه روزی كبوتر خان به زمین زده شد.


امام جمعه شهرستان رفسنجان با اشاره به حدیث : المال والبنون زینه حیاه الدنیا گفت : ما باید تلاش كنیم كه این زینت را طوری تربیت كنیم كه باعث خیر و سعادت ما شوند .

ما همانطور كه به دكتر و مهندس متخصص وخوب نیاز داریم به نیروی كار آمد و توانا نیز احتیاج داریم بنابر این گسترش هنر ستانها می تواند كمك زیادی به این امر داشته باشد.

وی در ادامه ضمن تشكراز دكتر ارسطو ایرانی كه 50درصد هزینه ساخت این هنرستان را تقبل نمودند افزود : ما همانطور كه به دكتر و مهندس متخصص وخوب نیاز داریم به نیروی كار آمد و توانا نیز احتیاج داریم بنابر این گسترش هنر ستانها می تواند كمك زیادی به این امر داشته باشد.

رمضانی پور ادامه داد : همانطور كه از آموزش و پرورش توقع گسترش رشته های فنی می رود از فرماندار نیز توقع داریم  جهت ایجاد شغل برای آینده این هنر جویان در 22 بهمن امسال اخبار خوبی را برای مردم شریف رفسنجان  داشته باشند.


منبع: پورتال وزارت آموزش و پرورش

بخش سفیران تبیان