سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیركل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری از اجرای سرود یكهزار و 357 نفری دانش‌آموزان به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در استان خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اجرای سرود 1357 نفری دانش‌آموزان در چهارمحال و بختیاری

اجرای سرود 1357 نفری دانش‌آموزان در چهارمحال و بختیاری


مدیركل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری از اجرای سرود یكهزار و 357 نفری دانش‌آموزان به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در استان خبر داد.


اداره كل آموزش و پرورش استان چهار محال بختیاری نقل کرد: دهه فجر خاستگاه ارزش‎های اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست كه ایجاب می‎كند برنامه‏های گرامیداشت این دهه با شكوه تمام برگزار شود.

وی افزود: دهه فجر در تاریخ كشور نقطه سرنوشت سازی است كه مانند آن نیست چرا كه دهه فجر سرآغاز خروج از تاریكی به نور و بازسازی ارزش‎هاست. كریمیان به برنامه‎های كمیته فرهنگیان و دانش‎آموزان ستاد دهه فجر این استان اشاره كرد و گفت: در این كمیته بیش از 15 برنامه برای اجرا در مراسم‏های گرامیداشت این دهه پربركت در نظر گرفته شده است كه در تمامی مراكز شهرستان‎های استان اجرا خواهد شد.

در مركز استان جنگ شادی و جشن عید انقلاب در كانون‎های فرهنگی تربیتی برگزار خواهد شد و همچنین در تمامی مدارس مسابقه تزئین بهترین پانل تبلیغاتی انقلاب اجرا می‎شود.

مدیركل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری از برگزاری سرود یكهزار و 357 نفره دانش‌آموزان در مراسم راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن‌ در مركز استان خبر داد و گفت: اجرای زنگ گلبانگ انقلاب اسلامی در مدارس استان و برگزاری جشن‎های كلاسی در مدارس از دیگر برنامه‌هاست.

كریمیان خاطرنشان كرد: در مركز استان جنگ شادی و جشن عید انقلاب در كانون‎های فرهنگی تربیتی برگزار خواهد شد و همچنین در تمامی مدارس مسابقه تزئین بهترین پانل تبلیغاتی انقلاب اجرا می‎شود.

هدف از اجرای برنامه‏ها در این دهه باید آشنا كردن بیشتر دانش‌آموزان با انقلاب اسلامی، اهداف و آرمان‎های آن باشد.

وی از برگزاری نشست‎های بصیرتی و گفتمان انقلاب در مدارس متوسطه استان خبر داد و افزود: در مدارس راهنمایی مسابقات نشریه دیواری و در مدارس ابتدایی نیز جشن اولیا و دانش‌آموزان برگزار خواهد شد. كریمیان برگزاری نمایشگاه جلوه‎های ماندگار از پیروزی انقلاب و تداوم و بالندگی نظام اسلامی در مدارس استان را از دیگر برنامه‎ها عنوان و تاكید كرد: برگزاری مراسم صبحگاه مشترك تشكل‎ها در مدارس استان از دیگر برنامه‎های زیبا و ماندگار این دهه است.

 مدیركل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در ادامه با بیان اینكه هدف از اجرای برنامه‏ها در این دهه باید آشنا كردن بیشتر دانش‌آموزان با انقلاب اسلامی، اهداف و آرمان‎های آن باشد، تصریح كرد: اختصاص موضوع انشای مدارس به پیروزی انقلاب و نقش ولایت فقیه در پیروزی انقلاب كمك موثری به تحقق این هدف و آشنایی با این رخداد عظیم خواهد بود.


منبع: پورتال وزارت آموزش و پروروش کل

بخش سفیران تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین