سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
در شرایطی که پرسپولیس این روزها با کادر فنی جدیدش روزهایی خوبی در لیگ برتر سپری می کند استعفای محمد رویانیان، باشگاه مطرح تهرانی را با چالش جدید روبرو کرده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

استعفای رویانیان از پرسپولیس


در شرایطی که پرسپولیس این روزها با کادر فنی جدیدش روزهایی خوبی در لیگ برتر سپری می کند استعفای محمد رویانیان، باشگاه مطرح تهرانی را با چالش جدید روبرو کرده است.


رویانیان

محمد رویانیان امروز در گفت‌وگو با ایسنا از استعفایش از مدیرعاملی پرسپولیس خبر داده است؛ استعفایی که چند روز پس از دیدارش با محمد عباسی وزیر ورزش و پس از مدت‌ها گمانه‌زنی رسانه‌ای شده است.

با این حال برخی منابع نزدیک به پرسپولیس، از مخالفت وزارت ورزش با استعفای رویانیان خبر می‌دهند اما در این بین منابع رسمی در وزارت ورزش و جوانان تا به حال درباره استعفای محمد رویانیان اظهارنظر رسمی انجام نداده‌اند و همین بر ابهام‌ها درباره تصمیم سران ورزش درباره باشگاه پرسپولیس افزوده است.

این استعفا در شرایطی مطرح شده که روز گذشته رویانیان از برنامه‌های میان مدت و بلندمدتش در پرسپولیس خبر داده بود که همین مسئله از حضور طولانی مدتش در پرسپولیس حکایت داشت. البته در این بین یک احتمال دیگر هم وجود دارد و آن هم اینکه در صورت موافقت وزارت ورزش و جوانان با این استعفا، او همچنان به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه به کارش ادامه بدهد و پاسخگوی تعهدات مالی فراوانی باشد که به دلیل کارهای انجام گرفته در باشگاه ایجاد کرده است.

با این حال باید منتظر ماند و دید که آیا رویانیان از مدیر عاملی پرسپولیس کنار خواهد رفت یا مانند آخر و عاقبت استعفای گذشته‌اش در سمتش باقی می‌ماند و به کارش ادامه می‌دهد.

بخش ورزشی تبیان

منبع : ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین