سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیركل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی درنشست اعضای ستاد برگزاری مراسم دهه فجر اداره كل با بیان اینكه در سند تحول بنیادین ، مدرسه به عنوان كانون تربیت محله ترسیم شده است افزود برنامه های ایام ا... فجر امسال با مشاركت با نشاط دانش آموزان و با حضور اولیا اجرا
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برنامه های دهه مبارك فجر با مشارکت با نشاط دانش آموزان اجرا  می شود

برنامه های دهه مبارك فجر با مشارکت با نشاط دانش آموزان اجرا  می شود


مدیر كل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در نشست اعضای ستاد برگزاری مراسم دهه فجر اداره كل با بیان اینكه در سند تحول بنیادین ، مدرسه به عنوان كانون تربیت محله ترسیم شده است افزود برنامه های ایام ا... فجر امسال با مشاركت با نشاط دانش آموزان و با حضور اولیا اجرا خواهد شد.


فیروز رضایی در این جلسه با تاكید بر مردمی بودن جشن های سالگرد پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی افزود جهت احساس همگرایی دانش آموزان در خصوص نقش دانش آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی باید برنامه های نشاط انگیز مختلف ورزشی،فرهنگی و هنری ونشست های تبیینی اجرا گردد.

مدیركل آموزش و پرورش برگزاری جشن ها و مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را همسو با سند تحول بنیادین دانست وگفت : مدرسه به عنوان كانون محله باید در اجرای این برنامه ها مورد توجه مجامع فرهنگی محلات قرارگیرد.

وی بصیرت افزایی را دربرگزاری مراسم ایام ا... فجر از اصول مهم برشمرد و اضافه نمود جهت بصیرت افزایی در دانش آموزان عزیز و همكاران محترم فرهنگی برگزاری نشست های تبیینی و اجرای مسابقات مختلف فرهنگی و هنری به ویژه با ابزارآلات رسانه ای وبه صورت مجازی ازضروریات می باشد.

رضایی نقش معلمان و همچنین نقش زنان را در شكل گیری و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره )را بسیار موثر وارزشمند دانست و خواستار انتقال این ارزشها به نسل جوان و نوجوان امروزی با شیوه های جذاب و اثر بخش گردید.

رضایی نقش معلمان وهمچنین نقش زنان را در شكل گیری و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره)را بسیار موثر وارزشمند دانست و خواستار انتقال این ارزشها به نسل جوان و نوجوان امروزی با شیوه های جذاب و اثر بخش گردید.

مدیركل آموزش و پرورش استان برگزاری یادواره های شهدای دانش آموز و معلم را از دیگر برنامه های موردنظر نام برد كه در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از ظرفیت بالایی برخوردار می باشد.

گفتنی است دهها برنامه فرهنگی و هنری و مسابقات علمی ، ورزشی ، فناوری و برگزاری یادواره شهدا وهمچنین برگزاری اردوهای علمی ، تفریحی و اردوی راهیان نور و نشست هاو گفتمان های تبیینی توسط معونت ها و تشكل های دانش آموزی اداره كل آموزش وپرورش جهت اجرا در مدارس سراسر استان در طول دهه مبارك فجر طرح وبرنامه ریزی شده است .


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین