تبیان، دستیار زندگی
مدیر آموزش و پرورش ملایر گفت: 600 برنامه متنوع در ایام الله دهه فجر امسال در سطح مدارس شهرستان ملایر برگزار می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برنامه متنوع ایام دهه فجر در مدارس ملایر برگزار می شود

600 برنامه متنوع ایام دهه فجر در مدارس ملایر برگزار می شود


مدیر آموزش و پرورش ملایر گفت: 600 برنامه متنوع در ایام الله دهه فجر امسال در سطح مدارس شهرستان ملایر برگزار می شود.


حجت الله چهاردولی در شورای آموزش و پرورش شهرستان ملایر افزود: در این راستا، سه برنامه شاخص در 200 مدرسه ملایر با مجموع 600 برنامه در دهه فجر امسال برگزار خواهد شد.

وی از تشكیل كمیته برنامه ریزی دانش آموزی و فرهنگیان دهه فجر خبر داد و اظهار داشت: جدول برنامه های 25 بندی دهه فجر امسال به مدارس ارسال و شورای مدارس نیز در این راستا تشكیل شد.

همچنین مسابقات ورزشی با شركت سه هزار نفر از دانش آموزان مدارس با عنوان جام فجر در ایام دهه فجر برگزار خواهد شد.

چهاردولی آذین بندی مدارس، غبار روبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده های شهدای فرهنگی و دانش آموز، برگزاری محفل انس با قرآن و مسابقات فرهنگی، قرآنی، كتابخوانی، مقاله نویسی، نواختن زنگ انقلاب و برگزاری نمایشگاه فعالیت های دانش آموزان را از جمله برنامه های دهه فجر برشمرد.

وی ادامه داد: همچنین مسابقات ورزشی با شركت سه هزار نفر از دانش آموزان مدارس با عنوان جام فجر در ایام دهه فجر برگزار خواهد شد.

در هفته بزرگداشت مقام معلم نیز ستاد تشكیل شده و بر اساس شاخص های مورد نظر، تعدادی از معلمان شهرستان به عنوان نمونه كشوری، استانی و منطقه ای معرفی شده اند.

مدیر آموزش و پرورش ملایر برگزاری نشست های سیاسی و گفتمان دینی با محوریت انقلاب و دستاوردها، حضور گسترده و پرشور دانش آموزان و فرهنگیان در نماز جمعه و راهپیمایی 22 بهمن ماه را از دیگر برنامه های در این دهه اشاره كرد.

چهار دولی همچنین گفت: در هفته بزرگداشت مقام معلم نیز ستاد تشكیل شده و بر اساس شاخص های مورد نظر، تعدادی از معلمان شهرستان به عنوان نمونه كشوری، استانی و منطقه ای معرفی شده اند.

وی ادامه داد: در سه ماهه گذشته، 290 میلیون ریال از محل دو درصد عوارض نوسازی شهرداری ملایر كه به حساب آموزش و پرورش استان واریز شد، به آموزش و پرورش ملایر اختصاص و برای اقدامات عمرانی مدارس این شهرستان هزینه شد.

چهاردولی به فرا رسیدن هفته شوراها در 24 دیماه سال جاری اشاره كرد و افزود: در این راستا، اقدامات مناسبی برای گرامیداشت این هفته در سه منطقه آموزش و پرورش صورت گرفته است.


منبع: پورتال وزارت آموزش و پرورش

بخش سفیران تبیان