سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان گفت: دانش آموزان همدانی طی ماه های اخیر به موفقیت های ورزشی زیادی رسیده اند و بی شك این روند ادامه پیدا خواهد كرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیشرفت های ورزش دانش آموزی ادامه خواهد داشت

پیشرفت های ورزش دانش آموزی ادامه خواهد داشت


معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان گفت: دانش آموزان همدانی طی ماه های اخیر به موفقیت های ورزشی زیادی رسیده اند و بی شك این روند ادامه پیدا خواهد كرد.


 "عبدالله جعفری" اظهار كرد: از اواخر سال گذشته تغییرات خوبی در حوزه ورزش در آموزش و پرورش ایجاد شد، علاوه بر این از سال 89 با ورود برنامه های محوری و وزارتی و همچنین هدف گذاری برای ورزش دانش آموزی، شاهد موفقیت های چشمگیری در این حوزه بودیم.

وی هدف از برگزاری طرح هایی مثل سباح و ‍ ژیمیناست را تقویت مهارت های بنیادین ورزشی دانست و افزود: خروجی این طرح ها، ورود به ورزش قهرمانی است، ضمن اینكه نباید از همت دبیران ورزشی در سطوح مختلف غافل شد، از سویی دیگر در استان همدان هم سو با وزارت آموزش و پرورش این طرح ها با هماهنگی خاصی دنبال می شود.

جعفری اذعان كرد: دبیران ورزشی استان با هیات های ورزشی رابطه بسیار خوبی برقرار كرده اند و نتیجه این تعامل كسب سه عنوان توسط دانش آموزان همدانی در میادین آسیایی و جهانی بوده است.

دبیران ورزشی استان با هیات های ورزشی رابطه بسیار خوبی برقرار كرده اند و نتیجه این تعامل كسب سه عنوان توسط دانش آموزان همدانی در میادین آسیایی و جهانی بوده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش ادامه داد: "آرزو حكیمی" اولین دانش آموز همدانی است كه در بازی های المپیك شركت كرد، وی ورزش را از آموزش و پرورش آغاز و در هیات قایقرانی ورزش را تخصصی تر دنبال كرد، حكیمی مایه مباهات ورزش دانش آموزی استان است.

وی عنوان كرد: "فاطمه خیاطی" در رشته دو و میدانی توانست در بازی های غرب آسیا دو مدال از آن خود كند، وی سن كمی دارد و قطع به یقین در آینده از او بیشتر خواهیم شنید.

جعفری یادآور شد: "محمد مهدی جمشیدی" تكواندو كار با اخلاق استان، دیگر ورزشكاری است كه با اختلاف ناچیز توانست عنوان نایب قهرمانی جهان در رشته تكواندو را تصاحب كند.

وی در پایان با اشاره به اینكه كمبود اعتبارات در این حوزه كمی كار را دشوار كرده، بیان كرد: با تعامل خوبی كه آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان دارند، این موفقیت ها ادامه خواهد داشت.


منبع: پورتال وزارت آموزش و پرورش

بخش سفیران تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین