تبیان، دستیار زندگی
در پایان مرحله اول مسابقات ورزشی دانش آموزان استان که با شور و نشاط تا پایان آذر 91 برگزار گردید منطقه شهریار رتبه اول را در استان کسب نمود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شهریار رتبه اول ورزش استان را کسب کرد

شهریار رتبه اول ورزش استان را کسب کرد


در پایان مرحله اول مسابقات ورزشی دانش آموزان استان که با شور و نشاط تا پایان آذر 91 برگزار گردید منطقه شهریار رتبه اول را در استان کسب نمود.


در پایان مرحله اول مسابقات ورزشی دانش آموزان استان (دختران و پسران) که با شور و نشاط تا پایان آذر 91 در رشته های ورزشی (دو صحرانوردی،بدمینتون،تنیس روی میز،آمادگی جسمانی و شنا در بخش دختران و دو صحرانوردی، تنیس روی میز، شطرنج در بخش پسران برگزار گردید، باهمت و تلاش مسئولین ،مربیان و دانش آموزان، منطقه شهریار رتبه اول را در استان کسب نمود.

اثرات مثبت ورزش در بهبود ساختار شخصیت بر هیچ کس پوشیده نیست و دانش آموزان این منطقه پتانسیل های مثبتی در جهت فعالیت های ورزشی دارند .

محسن طرقی ،کارشناس مسئول تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهریار پس ازاعلام رتبه بندی مرحله اول،با ابراز خوشحالی از کسب این موفقیت ضمن تشکر از حمایت ها و رهنمودهای سمیربان پرور مدیر منطقه، سید مهدی عبادی معاون پـرورشی و تربیت بدنی و تلاش های ارزنده محمد حاجی یوسفی و زهره محسنی کارشناسان تربیت بدنی ، مسئولین انجمن منطقه، مربیان و دانش آموزان اظهار کرد: اثرات مثبت ورزش در بهبود ساختار شخصیت بر هیچ کس پوشیده نیست ودانش آموزان این منطقه پتانسیل های مثبتی در جهت فعالیت های ورزشی دارند که اگر در این زمینه سرمایه گذاری لازم انجام گیرد تحولی عظیم را در بخش ورزش این منطقه شاهد خواهیم بود.سمیربان پرور مدیر منطقه با تبریک به کلیه دست اندرکاران امر ورزش گفت : ورزش هم تغذیه جسم است وهم تغذیه روح و دانش آموزان با پرداختن به این امر مهم ، از انواع خطرات جسمی و روحی خود را محافظت می کنند.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منبع: اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

بخش سفیران تبیان