تبیان، دستیار زندگی
جشن تکلیف دانش آموزان پایه سوم دبستان دخترانه ریحانه با حضور پر شور دانش آموزان،اولیاء و جمعی از مربیان شهرستان ابوموسی در 17 دیماه برگزار شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری جشن تکلیف کلاس سومی ها در بین دانش آموزان دختر ابوموسی از استان هرمزگان

برگزاری جشن تکلیف کلاس سومی ها در بین دانش آموزان دختر ابوموسی از استان هرمزگان


جشن تکلیف دانش آموزان پایه سوم دبستان دخترانه ریحانه با حضور پر شور دانش آموزان،اولیاء و جمعی از مربیان شهرستان ابوموسی  در 17 دیماه برگزار شد.


در این جلسه حامدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ابوموسی، ضمن تبریک سن تکلیف به دانش آموزان کلاس سومی، عبادت را بهترین و زیباترین شیوه قدردانی از آفریدگار جهان نامید.

وی با استناد به فصل پنجم سند تحول بنیادین، وظیفه راهبردی دستگاه تعلیم و تربیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را تربیت و تعالی انسانی موحد، مومن و معتقد به مبانی انسان ساز اسلام عنوان کرده و از اولیا و تمامی موثرین فرهنگی جامعه همچون اصحاب رسانه جهت تحقق این امر استمداد طلبید.

حامدی در بخش دیگری ازسخنانش، تلاش درجهت ترویج وتعمیق فرهنگ حیاء ،عفاف وحجاب را از رسالتهای اساسی مربیان، اولیا وهمه دلسوزان نظام دانست و واکسینه نمودن فرزندان را درمقابل نابهنجاری های فرهنگی وتربیتی برای بقا ودوام ارگان خانواده امری ضروری برشمرد.

حامدی در بخش دیگری از سخنانش، تلاش درجهت ترویج و تعمیق فرهنگ حیاء ، عفاف و حجاب را از رسالتهای اساسی مربیان، اولیا و همه دلسوزان نظام دانست و واکسینه نمودن فرزندان را در مقابل نابهنجاری های فرهنگی و تربیتی برای بقا و دوام ارگان خانواده امری ضروری برشمرد.

در پایان نیز هدایایی به رسم یادبود و گرامیداشت این روز بزرگ تقدیم مکلفین دانش آموز شد .


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان