سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
Files and Shortcuts< Filesystem < Windows غیر فعال کردن جستجوی لینک های شکسته میانبر ها ( در ویندوز XP/2000 ) ساختار NTFS در ویندوزXp و2000 بطور اتوماتیک در هنگام اجرای لینک های شکسته میانبر ها به جستجوی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

غیر فعال کردن جستجوی لینک های شکسته میانبر ها ( در ویندوزXP/2000)


ساختار NTFS در ویندوزXp و2000 بطور اتوماتیک در هنگام اجرای لینک های شکسته میانبر ها به جستجوی برنامه مربوطه می پردازند تا آن را در محل دیگری از سیستم بیابند . این تنظیمات امکان غیر فعال کردن ویژگی مزبور را فراهم می کند .
استفاده از سیستم ارتباطی فایل ها و پوشه ها در وب (ویندوزMe/XP/2000)
سیستم فایلی ویندوز شامل یک ویژگی است که اسناد وبی و فایل های ضمیمه به آنها را به یکدیگر مرتبط می ساز و از این رو هنگام جابجایی یک فایل HTMLآن به تمامی فایل ها ی ضمیمه به آن از جمله تصاویر ، جاوا اسکریپت وCSS ها بطور اتوماتیک جابجا می شوند .

 

حذف علامت "~ " در نام فایل های کوتاه ( در ویندوز95/98/ME)
هنگامیکه فایلی با نام طولانی در برنامه ای که تنها از اسامی فایل های کوچک پشتیبانی می کند علامت "~ " برای تبدیل نام طولانی به یک نام کوچک سازگار مورد استفاده قرار می گیرد . با استفاده از این تنظیمات علامت مزبور حذف می شو د.

 

کنترل پشتیبانی از نام فایل های طولانی ( در تمام ویندوز ها )
ویندوز به کاربران امکان می دهد تا از نام فایل های طولانی در پارتیشن هایFAT استفاده کنند .برخی از برنامه ها ممکن است با این ویژگی ناسازگار بوده و نیآز به استفاده از نام کوتاهتر دارند . با فعال کردن این تنظیمات می توانید پشتیبانی از نام های طولانی را غیر فعال کنید .

 

مدیریت پسوندهای کوتاه فایل ها در ویندوز ( ویندوزNT/2000/XP)
ویندوز پسوند فایل ها را با 3 حرف ارزیابی می کند. اما فایلهایhtml . نیز که همانند فایل هایhtm.هستند دارای 4 حرف می باشند . از این رو در صورتیکه از فرمان del*.htmاستفاده کنید تا تمامی فایل هایHTM شما پاک شوند ، فایل هایHTML نیز علاوه بر آن پاک خواهند شد .

 

حذف و یا تغییر فلش از میانبر ها ( در تمام ویندوز ها )
آیا شما ترجیح می دهید تا فلش کنار میانبر هایتان دیگر نشان داده نشود . در این تنظیمات نحوه تغییر و یا حذف فلش از میانبر ها به شما نشان داده شده است .

 

مشاهده پسوندهای فایل مخفی ویژه ( در تمام ویندوز  ها )
حتی هنگامیکه ویندوز را به نحوی ساختار بندی می کنید که تمامی فایل ها را نشان دهد ، هنوز برخی فایل های مخفی وجود دارند که نشان داده نمی شوند . این تنظیمات به شما کمک می کند تا فایل های مزبور را به معرض نمایش در آورید .

 

حذف پیشوند "...Shortcut to " از نام میانبر ها ( در تمام ویندوز ها )
آیا شما نمی خواهید تا عبارت ... به نام میانبر هایتان ضمیمه شود ؟ با این تنظیمات می توانید ویندوز را از افزودن این متون به لینک هایی که ایجاد کرده اید ممانعت بعمل آورید .

 

ایجاد یک میانبر به پوشه های سِستمی ( در تمام ویندوز ها )
این روش به شما امکان افزودن ی: میانبر به پوشه های مختلف سیستمی را درDESKTOP و یاStart Menu می دهد.

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین