تبیان، دستیار زندگی
رئیس کمیته علمی هشتمین همایش روابط عمومی الکترونیک 20 اسفند را آخرین مهلت ارسال مقالات در این همایش که اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار می‌شود، اعلام کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

20 اسفند آخرین مهلت شرکت در هشتمین همایش روابط عمومی الکترونیک

محمد سلطانی‌فر

رئیس کمیته علمی هشتمین همایش روابط عمومی الکترونیک 20 اسفند را آخرین مهلت ارسال مقالات در این همایش که اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار می‌شود، اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی، محمد سلطانی‌فر، رئیس کمیته علمی هشتمین همایش روابط عمومی الکترونیک، ضمن بیان مطلب فوق افزود: انتخاب شعار «روابط‌عمومی هوشمند؛ سازمان هوشمند» که برای هشتمین دوره از این همایش انتخاب شده است بر اساس آخرین تحولات و پیشرفت‌های مبتنی بر تکنولوژی‌های وب هوشمند در حوزه فعالیت روابط عمومی انجام گرفته و بر همین اساس تمرکز روی تکنولوژی وب 3 هم به عنوان موضوع جنبی این همایش انتخاب شده است.

سلطانی‌فر افزود: همایش روابط عمومی الکترونیک به دنبال پیوند میان حوزه روابط عمومی و ارتباطات در کشور ماست و سعی دارد که این باور را جا بیندازد که روابط عمومی جزوی از علم ارتباطات به شمار می‌رود و نه بخشی از صنعت تبلیغات و سعی ما هم در این همایش این است که به کمک معرفی تکنولوژی‌های تازه‌ بتوانیم پیوند میان این دو را بیش از پیش برقرار و یادآوری کنیم.

وی تاکید کرد: رویکرد دبیرخانه دائمی همایش روابط‌ عمومی الکترونیک، معرفی جدیدترین ابزار و تکنولوژی‌های روز به فعالان این عرصه است و بر همین اساس در این دوره از این همایش فلسفه و معرفت‌شناسی روابط‌عمومی هوشمند، نقشه استراتژیک روابط‌عمومی هوشمند مبتنی بر تلفن همراه و تبلت، نرم‌افزارهای سازمانی و مدیریتی روابط‌عمومی هوشمند، روابط‌ عمومی هوشمند و توسعه فضای کسب و کار بنگاه‌های صنعتی و تجاری، آمادگی الکترونیک و روابط‌عمومی هوشمند، ظرفیت‌ها و چالش‌های روابط‌ عمومی هوشمند در ارتباطات انسانی،  نگاه راهبردی به روابط‌ عمومی هوشمند، تجربه و مطالعات موردی روابط‌ عمومی هوشمند در سازمان‌ها و کشورهای دیگر و محتوای بومی و ارزش‌های اسلامی در روابط‌ عمومی هوشمند را به عنوان محورهای هشتمین همایش روابط‌ عمومی الکترونیک انتخاب کرده‌ایم.

به گفته سلطانی‌فر، محققان می‌توانند برای شرکت در این همایش که اردیبهشت‌ ماه سال آینده برگزار می‌شود، مقالات خود را حداکثر تا 20 اسفند به نشانی الکترونیکی info@eprcenter.ir ارسال کنند.

وی تاکید کرد: این مقالات باید به طور انحصاری برای این همایش نوشته شده و در جای دیگری ارائه نشده باشد.

این همایش همچنین در هشتمین دوره خود به تجلیل از یکی از اساتید حوزه روابط عمومی و ارتباطات خواهد پرداخت.

پیش از این نیز چهره‌هایی چون کاظم معتمد نژاد، سعید رضا عاملی، شهیندخت خوارزمی و داوود زارعیان تجلیل شده است.

تنظیم: هومن بهلولی