تبیان، دستیار زندگی
Appearance < Windows  فعال کردن آیکون Scheduled Tasks (در ویندوز ME) این حالت به شما امکان می دهد تا سیستمتان را به نحوی ساختار بندی کنید که آیکون Scheduled Tasks در نوارا ابزار ویندوزME دیده شود . رجیستری را با...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فعال کردن آیکونScheduled Tasks (در ویندوز ME)


این حالت به شما امکان می دهد تا سیستمتان را به نحوی ساختار بندی کنید که آیکون Scheduled Tasks در نوارا ابزار ویندوزME دیده شود .
رجیستری را باز کرده و کلید زیر را در آنایجاد کنید.
یک مقدارDword جدید ایجاد کرده و  نام را به آن بدهید و اندازه عکس را بر حسب پیکسل برای آن تعیین کنید . مقدارپیش فرض 96 می باشد .
مقدارDword دیگری ایجاد کردم و نام   را به آن بدهید و مقداری بین 50 تا 100% را به آن بدهید که نشانگر کیفیت تصوریر مزبور خواهد بود .مقدار پیش فرض 90% می باشد. بالا بردن این مقدار سبب افزایش اندازه فایل خواهد شد .
از رجیستری خارج شوید. برای اعمال تغییرات ممکن است نیاز به راه اندازی مجدد سیستم خواهید داشت

Registry Settings :

User Key: [HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Explorer]
System Key:[HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Explorer]
Value Name: ThumbnailSize, ThumbnailQuality
Data Type:REG_DWORD (DWORD Value)
Value Data: Size in pixels, Quality Percentage

توجه :

تغییر در رجیستری می تواند سبب ایجاد مشکلات جدی در ویندوز شود و حتی در برخی مواقع کاربران را وادار به نصب مجدد سیستم عامل می کند.
از این رو به شما کاربر محترم توصیه می کنیم در صورتی که از توانایی و تجربه لازم و نیز اطلاعات کافی در خصوص ویندوز برخوردارنیستید، حتی الامکان از بکار بردن این دستورات خودداری نمائید. شایان ذکر است که ما هیچ تعهدی نسبت به رفع مشکلات حاصله نخواهیم داشت.