تبیان، دستیار زندگی
پایگاه اینترنتی دبکا، نزدیک به سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی در ادعایی مضحک اعلام کرد که هیلاری کلینتون در یک سانحه هوایی در ایران آسیب دیده است!
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دیدار احمدی‌نژاد و کلینتون در اهواز!!!


 پایگاه اینترنتی دبکا، نزدیک به سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی در ادعایی مضحک اعلام کرد که هیلاری کلینتون در یک سانحه هوایی در ایران آسیب دیده است!

این پایگاه در گزارش خود با پیوند زدن داستان گونه چند رویداد اخیر مدعی تلاش کلینتون برای سفر به ایران و دیدار با محمود احمدی نژاد شد.

احمدی نژاد

سایت «دبکافایل» که خود را سایتی ارایه کننده اخبار اطلاعاتی و امنیتی معرفی می کند، در گزارشی به تاریخ 31دسامبر با اشاره به اینکه «شایعات و تئوری های توطئه» درباره بیماری کلینتون شکل گرفته است، می نویسد: رابرت بازوول، خبرنگار گروه پزشکی ان.بی.سی درباره ایجاد شدن لخته خونی توسط ضربه ای به سر (در پی بیهوشی اخیر) تردید دارد و می گوید که اگر این طور بود با داروی رقیق کننده درمان نمی شد بنابراین یا این موضوع واقعاً ربطی به ضربه ندارد و او دارای لخته ای در ناحیه پا یا جای دیگری است یا این که چیزی دیگر رخ داده که به ما درباره اش چیزی گفته نمی شود.

دبکا ادعاها و فرضیات خود را در قالب «گفته می شود» یا «شایعه شده است» در این گزارش منتشر کرده و ادامه می دهد: فرضیه پردازی ها درباره شرایط سلامتی او از اوایل دسامبر و زمانی آغاز شد که بدون اطلاع قبلی حضورش در نشست دوستان سوریه در مراکش در تاریخ ششم دسامبر را لغو کرد. نه تنها او از بنیانگذاران این نشست بود بلکه حضورش در آن زمان بسیار حیاتی بود.

یکی از تئوری هایی که در برخی پایتخت ها به گردش درآمده مدعی است که هیلاری کلینتون سه هفته قبل در راه دیداری سری با محمود احمدی نژاد در رابطه با آن مذاکرات بوده است!

براساس این گزارش ابتدا این طور گزارش شد که او سرما خورده است و سه روز بعد در نهم دسامبر گفته شد که مشکلی در معده دارد. دهم دسامبر یک روز پیش از آنکه قرار بود در برابر کمیته اطلاعاتی 11 سپتامبر درباره حمله به کنسولگری آمریکا در بنغازی گزارش بدهد وزارت امور خارجه که به دلیل این حادثه به شدت تحت فشار بود اعلام کرد که کلینتون پس از بیهوشی به دلیل کم آبی بدنش دچار آسیب شده است. در هیچ کدام از این موارد جزئیات به طور عادی منتشر نشد؛ جزئیاتی نظیر این که دقیقاً چه زمانی او بیهوش شد، شدت ضربه ای که به او وارد شد یا اینکه چطور در حال مداوا شدن است. یک منبع وزارت امور خارجه آمریکا فقط گفت که موضوع «خیلی جدی» نیست.

از اینجا به بعد دبکافایل شخصیت جدیدی را به داستان اضافه کرده و داستان خود را این طور پیش می برد: دبکا شایعاتی را درباره تهران مصرانه دنبال کرده است که ادعا می کنند کلینتون در حالی که در هفته اول دسامبر راهی ماموریتی سری در منطقه بوده به شدت مجروح شده است. برخی مدعی اند که در آن حادثه آمریکایی های همراه او- مشاورین و پرسنل امنیتی- مجروح یا کشته شدند. این شایعات نمی گویند که مأموریت سری او چه بوده است. با این حال این حادثه بلافاصله پس از اول دسامبر رخ داد؛ زمانی که طبق ادعای گزارش دبکا فایل در آن زمان مقامات دولت اوباما و نمایندگان عالی رتبه ایران گفت وگوهایی سری درباره برنامه هسته ای ایران داشته اند.

هواپیمای حامل وی از بحرین مقصدش را بغداد اعلام کرده اما گفته می شود که مسیر را در میانه راه تغییر داده و به سمت اهواز رفته است. گفته می شود که در آنجا رئیس جمهور ایران در انتظار ورود او بوده است اما بعد هواپیما دچار مشکل فنی شده و فرودی اضطراری داشته است و این زمانی است که او دچار جراحات شده است!!

این سایت صهیونیستی در ادامه ادعاهایش افزود: اگرچه منابع ما هویت مذاکره کنندگان را تشخیص ندادند اما یکی از تئوری هایی که در برخی پایتخت ها به گردش درآمده مدعی است که هیلاری کلینتون سه هفته قبل در راه دیداری سری با محمود احمدی نژاد در رابطه با آن مذاکرات بوده است! هواپیمای حامل وی از بحرین مقصدش را بغداد اعلام کرده اما گفته می شود که مسیر را در میانه راه تغییر داده و به سمت اهواز رفته است. گفته می شود که در آنجا رئیس جمهور ایران در انتظار ورود او بوده است اما بعد هواپیما دچار مشکل فنی شده و فرودی اضطراری داشته است و این زمانی است که او دچار جراحات شده است.

دبکا فایل در ادامه ادعاهایش می افزاید: مرگ غیرمنتظره جاب پرایس، فرمانده نیروی دریایی آمریکا در افغانستان(که گفته شد احتمالاً خودکشی کرده است) مرتبط با برخی فرضیات درباره این حادثه است. در آن زمان پنتاگون گزارش داد که درباره مرگ ناگهانی او در تاریخ 22 دسامبر در اروزگان تحقیقاتی در حال انجام است. اکنون گمان می رود که این فرمانده، رئیس اطلاعات امنیتی مربوط به ماموریت کلینتون درباره ایران بوده و یکی از مجروحان آن حادثه است.

بخش سیاست تبیان

منبع : خبرانلاین