تبیان، دستیار زندگی
خانه هنرمندان پیشكسوت گشایش یافت هنرمندان: كار قشنگی است اگر تشریفاتی نباشد خانه هنرمندان پیشكسوت ، بدون  سخنرانی مسوولان دولتی ، گشایش یافت. مهری ودادیان ، پیشكسوت بازیگری تئاتر ، سینما و تلویزیون درباره ی راه اندازه ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

(اخبار ادبی و هنری 8 خرداد ماه )

خانه هنرمندان پیشكسوت گشایش یافت

هنرمندان: كار قشنگی است اگر تشریفاتی نباشد

خانه هنرمندان پیشكسوت ، بدون  سخنرانی مسوولان دولتی ، گشایش یافت.

مهری ودادیان ، پیشكسوت بازیگری تئاتر ، سینما و تلویزیون درباره ی راه اندازه ی این خانه به ایسنا گفت: راه اندازی این محل ، كار بسیار قشنگی است. از وقتی كه كارت دعوت را برای من فرستادند ، خوشحال شدم ، چون بالاخره خانه ای درست شده كه ما قدیمی ها می توانیم گاهی دور هم جمع شویم و مشكلاتمان را مطرح كنیم.

فریماه  فرجامی ، دیگر بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون ، نیز در این باره گفت: امیدوارم اینجا پارتی بازی وجود نداشته باشد و هنرمندان بتوانند به نحو مطلوبی از امكانات اینجا بهره مند شوند.

اما ملكه رنجبر دیگر بازیگر تئاتر و تلویزیون كه بیشتر او را با سریال «زیر آسمان شهر» می شناسیم نظر دیگری دارد. به گفته وی: تاسیس این خانه تنها برای دلخوشی ماست، اما مطمئن باشید كه هیچ كار نمی كنند. در جمعهای خیلی زیادی بوده ایم مثل انجمن هنرمندان ، خانه سینما و ... اما تنها دور هم جمع می شویم و دلمان را خوش می كنیم.

خسرو سینایی ، نویسنده و كارگردان سینما نیز گفت: این خانه، اگر جنبه تشریفات نداشته باشد و یك زیربنای فكری جدی داشته باشد كه هنرمند پس از این كه سال ها در عرصه هنر زحمت كشیده ، جایی داشته باشد كه در آنجا احساس هویت ، تداوم و ارتباط با هنرمندان دیگر كند ، مسلما بسیار مثبت است. به هر حال وجود چنین جایی به خودی خود می تواند مفید باشد.