تبیان، دستیار زندگی
همایش سرود های دانش آموزی مدارس آموزش و پرورش ناحیه 4 كرج برگزار شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

همایش سرود های دانش آموزی ناحیه 4 كرج برگزار شد

همایش سرودهای دانش آموزی ناحیه 4 كرج برگزار شد


همایش سرود های دانش آموزی مدارس آموزش و پرورش ناحیه 4 كرج برگزار شد.


در این همایش شكراله فتحی کارشناس سازمان دانش آموزی ، امیر شاپوری كارشناس اردوها، شهرام شگفت مربی سرودهای دانش آموزی ،جمعی از دانش آموزان مدارس دختران و پسران مقاطع ابتدایی ،راهنمایی و متوسطه و تعدادی از اولیای دانش آموزان مربیان و معاونین پرورشی مدارس حضور داشتند.

شكراله فتحی مسئول سازمان دانش آموزی در ابتدای همایش ،ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشكر از گروه های سرود شركت كننده، در ارتباط با این همایش گفت: هدف ما از برگزاری این همایش ،شناسایی دانش آموزان و مربیان علاقمند و توانمند در زمینه سرود های دانش آموزی و تشكیل گروه سرود واحد و منسجم و متحد ،برای حضور و فعالیت در عرصه های هنری استانی و شركت در برنامه های استانی و منطقه می باشد.

هدف ما از برگزاری این همایش ،شناسایی دانش آموزان و مربیان علاقمند و توانمند در زمینه سرود های دانش آموزی و تشكیل گروه سرود واحد و منسجم و متحد ،برای حضور و فعالیت در عرصه های هنری استانی و شركت در برنامه های استانی و منطقه می باشد.

امیر شاپوری كارشناس اردوها نیز در ادامه گفت: شما دانش آموزان و مربیان باید در سرودهای دانش آموزی بتوانید به اهداف  الهی دست پیدا كنید و واقعیت نماز و قرآن را در آن برای دیگران بیان نمایید؛به طوری كه دیگران با شنیدن آن بیشتر به اسلام و قرآن روی بیاورند.

شهرام شگفت مربی سرودهای دانش آموزی نیز در پایان همایش ضمن ابراز خوشحالی از حضور گرم و صمیمانه دانش آموزان گفت: به فرموده حضرت امام خمینی (ره) که هنر دمیدن روح تهعد در کالبد انسان است باید در این سرودهای دانش آموزی با تعهد و جدیت تلاش کنیم تا علاوه بر کشف استعدادها و توانایی های دانش آموزان؛ به خوبی این استعدادها را پرورش دهیم.


منبع : خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان