تبیان، دستیار زندگی
Privacy < Security  برگرداندن تنظیمات اولیه Word  و آخرین فایل های استفاده شده ( در تمام ویندوز ها ) در صورت بروز مشکل می توانیداز این تنظیمات برای برگرداندن پارامتر های اولیهWord استفاده کنید .برای مثال اگ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگرداندن تنظیمات اولیه Word  و آخرین فایل های استفاده شده ( در تمام ویندوز ها )

رجیستری ویندوز (Privacy)

در صورت بروز مشکل می توانیداز این تنظیمات برای برگرداندن پارامتر های اولیهWord استفاده کنید .برای مثال اگر یکی ازنوار ابزار های شما حذف شود ، یا اگر قصد نگهداری تنظیمات شخصی خود را ندارید.
غیر فعال کردنMessenger شبکه (در ویندوزNT/2000/XP)
سرویس Messengerبطور معمول برای جابجایی پیامها و سرویس ها بین کلاینت های یک شبکه بکار می رود. اخیرا از این سرویس به عنوان یکی از راه های ارسال تقاضا های ناخواسته ای تبدیل شده که برای بازاریابی فروشندگان می باشد.(Spam) با استفاده از این تنظیمات می توانیداین سرویس را غیر فعال کنید.

پاک کردن اطلاعات تاریخچه فایل هایDownload شده ( در تمام ویندوز ها )
Download Accelerator Plus یا(DAP)  ابزاری است که برای بازیابی فایل ها از سرورهای اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد . در واقع این ابزار تاریخچه ای از فایل ها و مسیر های بازدید شده توسط افراد را نگه می دارد . برای افزایش مسائل امنیتی می توانید این تاریخچه را حذف نمائید.
غیر فعال کردن امکان ذخیره لیست آخرین فایلهای ا جرا شده درMedia Player(در تمام ویندوز ها)
با استفاده از تنظیمات این بخش امکان ذخیره لیست آخرین فایل های اجرا شده در Media Player از بین می رود.
خالی کردن فایلهای موقتیInternet در هنگام خروج ازexplorer( در تمام ویندوز ها )
این تنظیمات کنترل می کند که آیا Internet Explorer باید تمام فایل های موقتی نگهداری شده در طول مشاهده صفحات را به هنگام بسته شدن مرورگر ذخیره کند یا حذف کند .
  پاک کردن فرامین ذخیره شده در قسمتRun منویStart
آیا فرامین اجرا شده شما در قسمتRun در لیست تاریخچه ذخیره می شود؟ این ویژگی به شما امکان می دهد تا لیست آخرین فرامین ذخیره شده را خالی کنید .
  پاک کردن آدرس های وارد شده در نوار آدرسInternet Explorer(در تمام ویندوز ها )
در Internet Explorerهر آدرس مربوط به یک سایت که در نوار ابزار وارد می کنید ذخیره می شود . این کار می تواند مسائل جانبی را در سیستمی که بصوزت مشترک بین افراد مختلف استفاده می شود ، ایجاد کند . و یا می توانید یک آدرس خاص را از لیست حذف کنید بدون آنکه مابقی مسیرها از لیست حذف شود.
پاک کردن اطلاعات تاریخچه فایل هایDownload شده ( در تمام ویندوز ها )
Download Accelerator Plus یا(DAP)  ابزاری است که برای بازیابی فایل ها از سرورهای اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد . در واقع این ابزار تاریخچه ای از فایل ها و مسیر های بازدید شده توسط افراد را نگه می دارد. برای افزایش مسائل امنیتی می توانید این تاریخچه را حذف نمائید.