تبیان، دستیار زندگی
با برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع ایثار و شهادت در مجتمع اردیبهشت معطر سقز یاد و خاطره شهدای دانش آموز گرامی داشته شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی در بین دانش آموزان سقز در استان کردستان

برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی در بین دانش آموزان سقز در استان کردستان


با برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی با موضوع ایثار و شهادت در مجتمع اردیبهشت معطر سقز، یاد و خاطره شهدای دانش آموز گرامی داشته شد.

با هدف تكریم شهدا و تعمیق و ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت و انتقال فداكاری آنان به نسل آینده خصوصا نوجوانان و در قالب برگزاری یادواره 415 شهید دانش آموز استان كردستان با برگزاری مسابقه وبلاگ نویسی و شركت تعداد كثیری ازدانش آموزان پایه ششم این مجتمع یاد وخاطره شهدای دانش آموز گرامی داشته شد.

در این مسابقه دانش آموزان با همكاری معلمان خود اقدام به وبلاگ نویسی با موضوع ایثار و شهادت و ارائه دل نوشته های خود كردند و جهت پاسداشت یاد این شهیدان والا مقام برنامه ها ومسابقات مختلف ورزشی هنری متنوع دیگری نیز در دست اجرا است.

گفتنی است در این مسابقه دانش آموزان با همكاری معلمان خود اقدام به وبلاگ نویسی با موضوع ایثار و شهادت و ارائه دل نوشته های خود كردند و جهت پاسداشت یاد این شهیدان والا مقام برنامه ها ومسابقات مختلف ورزشی هنری متنوع دیگری نیز در دست اجرا است.


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان