وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ریم غرفه تبیان صبح دیروز یکی از شلوغ ترین روزهای خود را سپری کرد به نحوی که در غرفه جا برای سوزن انداختن نبود. حضور دانش آموزان مدارس راهنمایی علامه طباطبایی منطقه 3 به همراه مربیان خود ، دبیرستان پسرانه رجایی منطقه 1...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گزارش روز هشتم نمایشگاه قرآن کریم


غرفه تبیان صبح دیروز یکی از شلوغ ترین روزهای خود را سپری کرد به نحوی که در غرفه جا برای سوزن انداختن نبود. حضور دانش آموزان مدارس راهنمایی علامه طباطبایی منطقه 3 به همراه مربیان خود ، دبیرستان پسرانه رجایی منطقه 12، راهنمای پسرانه باقر العلوم و دبیرستان دخترانه حجاب منطقه 2 که پس آشنایی با سایت تبیان اکثر آنها به عضویت سایت درآمدند از نکات جالب توجه بود.

حضور یکی از جانبازان سرافراز دفاع مقدس در غرفه تبیان باعث دلگرمی همکارانمان در غرفه گردید. ایشان با سایت تبیان آشنایی کمی داشتند که با توضیحات همکاران با سایت به طور کامل آشنا شدند. این عزیز از تمام دستاندکاران موسسه تشکر کردند.

از نکات دیگر حضور پرشور جمعی از کاربران و اعضای سایت تبیان بودند که طبق قراری که در بخش انجمن های سایت با یکدیگر گذاشته بودند در غرفه حضور پیدا کردند.

همچنین تعدادی از دانشجویان دانشگاه های تهران و شهرستان از غرفه تبیان بازدید کردند که این دوستان با علاقه و دقت فراوانی به توضیحاتی که در مورد سایت تبیان داده می شد گوش فرا می دادند.

معرفی محصولات تبیان :

در این بخش قرار بر این است که هرروز به معرفی یکی از محصولات جدید موسسه تبیان بپردازیم.

نرم افزار همای رحمت یکی از نرم افزارهای جالب تولیدی موسسه تبیان می باشد که شامل موارد زیر می باشد :

- آیاتی که در شان حضرت علی (ع) نازل شده اند به همراه تفسیر آنها

- متن کامل نهج البلاغه با قابلیت جستجوی موضوعی و شرح ابن ابی الحدید

- متن کامل کتاب الغدیر به همراه زندگینامه حضرت علی (ع)

- ادعیه مربوط به امیرالمومنین (ع)

- احادیث منسوب به حضرت

- اشعار سروده شده در وصف حضرت

- فیلم و تصویر حرم مطهر حضرت علی (ع)

و مرثیه ، مولودی ، سرگرمی و پرسش و پاسخ

دیگر بخشهای نمایشگاه قرآن کریم :

در این بخش نیز هرروز به معرفی یکی از قسمت های نمایشگاه قرآن کریم می پردازیم.

- برگزاری جشنواره الکترونیکی پیامبر اعظم همزمان با سال پیامبر اعظم به همت سازمان ملی جوانان و مشارکت سازمانها و نهادهای مختلف به صورت اینترنتی برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ، این جشنواره ویژه جوانان در 12 بخش و 19 رشته شامل گرافیک ، وبلاگ نویسی ، کاریکاتور ، داستان کوتاه ، شعر ، عکاسی ، نماهنگ و ... برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند برای اطلاعات بیشتر به غرفه پیامبر اعظم (ع) واقع در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم یا سایتHTTP://WWW.PAYAMBAR.IR"> مراجعه نمایند.

- از دیگر بخشهای نمایشگاه ، غرفه بزرگ نیروی انتظامی است که تقریبا با همه زیر مجموعه های خود در این نمایشگاه شرکت کرده است. حضور بخشهایی چون : پلیس + 10، بخش اطلاع رسانی نیروی انتظامی ( 197) ،

فوریت های پلیسی 110 ، پلیس آگاهی ، کشف مواد مخدر و ... در غرفه نیروی انتظامی از نکات جالب توجه است که به راهنمایی مشکلات مراجعه کنندگان می پردازند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین