سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رت منجى (نادر طالب زاده) .لیست عوامل فیلم «در سال ۲۹ میلادى انحطاط و تباهى بر تمام عرصه هاى اجتماعى، فرهنگى، اقتصادى یهود سایه افكنده و فقط مژده یحیى بن زكریا (ع) به نزول قمر الهى و منجى عالم است كه مایه امید مردم...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نگاهی به فیلم بشارت منجی ساخته نادر طالب زاده


بشارت منجى (نادر طالب زاده)

.لیست عوامل فیلم

«در سال ۲۹ میلادى انحطاط و تباهى بر تمام عرصه هاى اجتماعى، فرهنگى، اقتصادى یهود سایه افكنده و فقط مژده یحیى بن زكریا (ع) به نزول قمر الهى و منجى عالم است كه مایه امید مردم شده.

نادر طالب زاده فارغ التحصیل كارشناسى ادبیات انگلیسى و كارشناسى ارشد كارگردانى سینما از دانشگاه كلمبیا آمریكا با آغاز جنگ تحمیلى فعالیت هایش را معطوف بر ساخت مستند هاى جنگى از جبهه ها نمود و در این زمینه مجالست و تشریك مساعى نزدیكى با شهید سید مرتضى آوینى داشت. در كنار آن او همواره مترصد ساخت فیلمى سینمایى براساس زندگى حضرت مسیح(ع) بود، آرزویى كه چند بار در سینما و توسط خود او به مرحله پیش تولید هم رسید اما هر بار گستردگى تولید و وسواس هاى طالب زاده در اجراى دقیق و درست ایده آل هاى ذهنى اش در این زمینه و نیاز به بودجه هنگفت به بن بست برخورد كرد تا این كه تلویزیون در راستاى سیاست هایش در زمینه تولید سریال هایى تاریخى با مضمون شناخت و معرفى ادیان مختلف شرایط عملى شدن رویاى او را فراهم كرد و از آن جا كه خود طالب زاده طى سال هاى اخیر یكى از مدیران فرهنگى مورد وثوق و اعتماد تلویزیون بوده، توانست شرایط به نسبه ایده آلى را براى ساخت پروژه اش فراهم كند. بشارت منجى در اصل یك مجموعه تلویزیونى است كه فیلمبردارى آن به جهت گستردگى كار چند سال به درازا كشید و آنچه در جشنواره امسال مى بینیم فیلمى است كه از دل آن سریال تدوین شده. مى گویند بشارت منجى به جهت ساخت و ساز صحنه هاى عظیم و باشكوه فیلم قابل تأملى است و هزینه گزافى صرف آن شده تا فضا ها و صحنه ها به بهترین شكل ممكن باور پذیر شوند. موسیقى فیلم را لوریس چكناواریان آهنگساز مطرح ایرانى كه رهبر اركستر سمفونیك ارمنستان است ساخته و توسط همان اركستر اجرا كرده است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین