وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گاهبین المللی قرآن کریم .گزارش بیستمین روز نمایشگاه از غرفه ی تبیان .مجموعه کتاب شناسی جهانی قرآن به شش زبان خارجی دردوازدهمین نمایشگاه قرآن کریم منتشر شد .نمایش 52 ترجمه از قرآن کریم به زبان های مختلف دردوازدهمین  نمایش...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گزارش بیستمین روز نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

.گزارش بیستمین روز نمایشگاه از غرفه ی تبیان

.مجموعه کتاب شناسی جهانی قرآن به شش زبان خارجی دردوازدهمین نمایشگاه قرآن کریم منتشر شد

.نمایش 52 ترجمه از قرآن کریم به زبان های مختلف دردوازدهمین  نمایشگاه قرآن

امروز چهارشنبه 20 آبان، بیست و ششم ماه مبارک رمضان و بیستمین روز نمایشگاه

روز چهارشنبه غرفه تبیان پذیرای بازدیدکنندگان بسیاری بود که از نقاط مختلف شهر، بلکه از نقاط مختلف کشور به نمایشگاه قرآن کریم آمده بودند. با نزدیک شدن به پایان ماه مبارک رمضان و پایان نمایشگاه قرآن روز به روز بر جمعیت بازدیدکنندگان افزوده می شود. با نزدیک شدن مهلت قرعه کشی، فروش نرم افزارها نیز بیشتر شده است. به خصوص نرم افزار مشکاة که بسیار مورد توجه خریداران نرم افزارهای تبیان قرار دارد.

اولین جلسه انجمن کامپیوتر و اینترنت نیز در محل موسسه تبیان(ساختمان جدید) برگزار شد. حضور اعضای این انجمن در غرفه تبیان، پیش از شروع جلسه گرمای خاصی به فضای غرفه بخشیده بود.

در ساعات پایانی شب نیز دانشمند فرهیخته استاد رحیم پور از نمایشگاه قرآن دیدن کردند که به دلیل کمبود وقت تنها دقایقی در غرفه تبیان حضور داشتند.

امروز سیلوربوی، سفیرعشق، مصیبت خفن، امین خوشگله، امیر، جوادرزمی، هادی سایت، هکر تیچ، میثم لقمان، کیلر، شادی جون، نازی جون، خ.ع.زشیدا، خانم گل، پائیز، پرتو در غرفه تبیان حضور داشتند و زحمات زیادی کشیدند که از همه این عزیزان تشکر می کنیم.

ضمناً گزارش امروز توسط پیام حسن زاده(payam pop) تهیه گردیده است.

مجموعه کتاب شناسی جهانی قرآن به شش زبان خارجی دردوازدهمین نمایشگاه قرآن کریم منتشر شد

مجموعه کتابشناسی جهانی قرآن کریم در چهار جلد در بخش جوان دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم به نمایش گذاشته شده است.

در این مجموعه 9500 عنوان کتاب درباره علوم و معارف قرآن معرفی شده است.کتاب معرفی شده در زمینه قرآن به زبان های عربی، فارسی، اردو، انگلیسی، فرانسوی و آلمانی منتشر شده است. مجموعه کتاب شناسی جهانی قرآن کریم به مناسب نمایشگاه قرآن، و به همت خانه کتاب قم انتشار یافته است.

این کتاب زیر نظر احمد مسجد جامعی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مدیریت تحقیق محمد رضایی ارائه شده است.

سعید موذنی، محمدرضا عاملی، حسین آشوری، احمد موذن و علی زاهدپور از جمله محققانی هستند که در نگارش مجموعه کتاب شناسی جهانی قرآن همکاری داشته اند.

نمایش 52 ترجمه از قرآن کریم به زبان های مختلف دردوازدهمین  نمایشگاه قرآن

پنجاه و دو ترجمه به زبانهای مختلف از قرآن کریم در غرفه کتابهای روز حوزه اروپا و آمریکا در بخش مکتوب دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ارائه شده است.

در بین این قرآنهای ترجمه شده، 20 قرآن به زبان انگلیسی، 15 قرآن به زبان آلمانی، 15 قرآن به زبانهای روسی و فرانسوی، یک ترجمه از قرآن به زبان ترکی استانبولی و همچنین یک ترجمه نیز به زبان بوسنیایی دیده می شود.

گفتنی است قرآن های حاضر در این غرفه، از جدیدترین آثاری است که از انتشارات مختلف حوزه اروپا و آمریکا جمع آوری و در معرض دید بازدیدکنندگان قرارداده شده است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین