تبیان، دستیار زندگی
امتحانات نهایی دی ماه برای داوطلبان حاضر در مراکز آموزش از راه دور و مدارس بزرگسالان برگزار می شود....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آغاز امتحانات نهایی دانش آموزان از دوم دی ماه

آغاز امتحانات نهایی دانش آموزان از دوم دی ماه

اعلام ساعات برگزاری امتحانات خارج از کشور

رئیس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با پانا با اشاره به ابلاغ بخشنامه برگزاری امتحانات دی ماه به ادارات آموزش و پرورش کشور گفت: امتحانات نهایی دی ماه برای داوطلبان حاضر در مراکز آموزش از راه دور و مدارس بزرگسالان برگزار می شود.

عبدالامیر عرفی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش و در پاسخ به این پرسش که امتحانات نهاییدی ماه سال جاری چه زمانی برگزار خواهد شد، اظهار کرد: امتحانات نهایی دانش‌آموزان از دوم دی ماه لغایت 24 بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد که بخشنامه این موضوع به استان های کشور ارسال شده است.

وی با اشاره به این که امتحانات نهایی دی ماه برای داوطلبان حاضر در مراکز آموزش از راه دور و مدارس بزرگسالان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: برای مشمولان داوطلب در این امتحانات برنامه امتحانی در این مدارس و مراکز نصب خواهد شد تا در معرض دید آنها قرار گیرد.

رئیس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش به برنامه امتحانات نهایی دی ماه مدارس خارج از كشور هم اشاره و گفت: برنامه امتحانات ابلاغ شده مربوط به دانش‌آموزان پایه های دوم و سوم راهنمایی و پایه‌های اول، دوم، سوم متوسطه و دوره پیش‌دانشگاهی است.

آغاز امتحانات نهایی دانش آموزان از دوم دی ماه

عرفی با بیان این که امتحانات دانش‌آموزان خارج از كشور در دو ساعت متفاوت برگزار خواهد شد، عنوان کرد: برنامه امتحانات نهایی دی ماه شامل نظام سالی واحدی و نیم‌سالی می‌شود.

وی در پایان گفت:

امتحانات در کشورمان راس ساعت 8.30 صبح و برگزاری امتحانات در كشورهایی كه ساعت آن ها 2 ساعت قبل از گرینویچ است، 10 صبح و كشورهایی كه 2 ساعت بعد از گرینویچ است، 16 بعد از ظهر برگزار خواهد شد.


خبرگزاری پانا

مرکز یادگیری سایت تبیان