سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مسئول روابط عمومی واحد اندیمشک گفت: باید حضور و بازدید مدیران روابط عمومی در نمایشگاه مطبوعات سال های آتی به صورت بخشنامه ابلاغ شود چرا که در راستای وظایف ویک نیاز ضروری برای فعالان این عرصه است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازدید روابط عمومی ها از نمایشگاه مطبوعات باید بخشنامه شود 

نمایشگاه مطبوعات

مسئول روابط عمومی واحد اندیمشک گفت: باید حضور و بازدید مدیران روابط عمومی در نمایشگاه مطبوعات سال های آتی به صورت بخشنامه ابلاغ شود چرا که در راستای وظایف ویک نیاز ضروری برای فعالان این عرصه است.

به گزارش روابط عمومی، علی دوستی گفت: نمایشگاه نوزدهم مطبوعات و خبرگزاری ها نسبت به سالهای گذشته از کیفیت مطلوب تری برخوردار بود و استقبال خوبی از نمایشگاه بعمل آمد که این نشان دهنده اهمیت و جایگاه خاص مطبوعات و خبرگزاری ها در بین اقشار مختلف جامعه است.

وی حضور پرشور مردم را از نکات مثبت این نمایشگاه دانست و تصریح کرد: حضور و استقبال خوب اقشار مختلف جامعه نکته مهم و حائز اهمیتی در نمایشگاه نوزدهم بود.

مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اندیمشک،برگزاری مناظره ها ،حضور مسئولان وفعالیت غرفه های استانی را ازدیگر نکات مثبت این نمایشگاه برشمرد.

وی فعالیت غرفه های خبرگزاری آنا و روزنامه فرهیختگان را در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها عالی ارزیابی کرد و افزود: ضمن حضور مسئولان در صنوف و رده های مختلف در غرفه آنا و فرهیختگان، ارسال آنلاین اخبار نمایشگاه بر روی خروجی خبرگزاری آنا نیز جالب و نشان از پیشرفت و حرکت رو به رشد این دو رسانه دانشگاه آزاد نسبت به سالهای گذشته است.

دوستی خواستار حضور مدیران روابط عمومی دستگاهها و ارگانهای مختلف کشور بالاخص مدیران و مسئولان روابط عمومی دانشگاه آزاد در نمایشگاه مطبوعات شد و گفت: باید حضور و بازدید مدیران روابط عمومی در نمایشگاه مطبوعات سال های آتی بصورت بخشنامه ابلاغ شود چرا که در راستای وظایف ویک نیاز ضروروی برای فعالان روابط عمومی می باشد.

مسئول روابط عمومی واحد اندیمشک کسب رتبه برتر روزنامه فرهیختگان را در بین بیش از 800 رسانه به جامعه دانشگاهی، مسئولان ودست اندرکاران این روزنامه تبریک گفت.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین