سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور بهبود فضاهای شهری و گسترش فرهنگ ایرانی _ اسلامی، فراخوان طراحی دیوارنگاری با مضومن ذکر صلوات را برگزار می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فراخوان طراحی دیوارنگاری


 سازمان زیباسازی شهر تهران به منظور بهبود فضاهای شهری و گسترش فرهنگ ایرانی _ اسلامی، فراخوان طراحی دیوارنگاری با مضومن "ذکر صلوات" را برگزار می کند.

فراخوان طراحی دیوارنگاری

از کلیه هنرمندان حوزه تجسمی و گروه‌های تخصصی دعوت می‌شود تا با طراحی دیوارنگاری با مضمون " ذکر صلوات" با استفاده از شیوه‌های اجرای خلاق و با مواد و مصالح ماندگار و نیمه ماندگار آثار خود را تا تاریخ 6 آبان ماه به اداره نقاشی سازمان زیباسازی ارسال کنند.

طرح‌های رسیده به اداره نقاشی، مورد ارزیابی شورای هنری سازمان زیباسازی شهر تهران قرار گرفته و نسبت به خرید طرح و اجرای آن تصمیم گیری خواهد شد.

طرح‌های ارسالی به سازمان زیباسازی شهر تهران باید متناسب با ابعاد دیوار مورد نظر طراحی شود و هویت و ساختار ایرانی _ اسلامی و حفظ شأن صلوات در آنها رعایت شود. همچنین طرح باید از مخاطب‌پذیری بالایی برخوردار بوده و قابلیت اجرا در فضای شهری در قالب نقاشی دیواری را داشته باشد.

شرکت کنندگان در این فراخوان باید به خاطر داشته باشند طرح آنها باید مناسب برای اجرا با تکنیک رنگ اکریلیک، کاشی شکسته، نقش برجسته، بتن، سفال، فلز، شیسه و ترکیب مواد، طراحی شده باشد.

کلیه آثار باید در فرمت psd و tif و با وضوح dpi 300 به صورت لایه باز به همراه پرینت رنگی و حضوری به اداره نقاشی سازمان زیباسازی شهر تهران تحویل داده شود.

کلیه آثار باید در فرمت psd و tif و با وضوح dpi 300 به صورت لایه باز به همراه پرینت رنگی و حضوری به اداره نقاشی سازمان زیباسازی شهر تهران تحویل داده شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این فراخوان می‌توانند آثار خود را به تهران، خیابان ولیعصر (عج)، بالاتر از میدان ونک، خیابان دامن افشار، پلاک 55، اداره نقاشی سازمان زیباسازی شهر تهران تحویل داده و برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره تلفن 88880481 تماس بگیرند.

بخش هنری تبیان


منبع:

روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین