وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
امكان دانلود تعدادی از آثار فاخر آیینی به همت شبكه تخصصی قرآن در پایگاه اطلاع‌رسانی تبیان فراهم شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

امكان دانلود آثار فاخر آیینی در سایت تبیان

آثار فاخر آیینی

امكان دانلود تعدادی از آثار فاخر آیینی به همت شبكه تخصصی قرآن در پایگاه اطلاع‌رسانی تبیان فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی، یكی از اقدامات تأثیرگذار شورای عالی قرآن، تشكیل گروه ملی مدیحه‌سرایی جهت تولید آثار فاخر است این گروه در سال 1385 كه توسط مقام معظم رهبری سال «پیامبر اعظم (ص)» نام‌گذاری شد، تشكیل و به همین مناسبت و با الهام از فرمایشات معظم له، «گروه ملی پیامبر اعظم (ص)» نام گرفت كه اولین اثر خود را تحت عنوان «عام الهادی» در همان سال تقدیم جامعه قرآنی نمود و مورد استقبال گسترده قرار گرفت.

یكی از آثار فاخری كه در پایگاه اطلاع‌رسانی تبیان بارگذاری شده است، «عام‌الهادی» بوده كه از تولیدات گروه ملی پیامبر اعظم (ص) به شمار می‌رود. این اثر به همت حاج‌عباس حزباوی سروده و آهنگ‌سازی آن به كوشش مهدی دغاغله محقق شده است.

«عام الانسجام» دومین اثری است كه در پایگاه تبیان بارگذاری شده است. این اثر در سال 1386 به مناسبت سال اتحاد ملی و انسجام اسلامی به همت حزباوری سروده و مهدی دغاغله آهنگ‌سازی شده است.

«حب الرسول» سومین اثری بوده كه امكان دانلود آن در پایگاه تبیان فراهم شده است. متن این تواشیح كه در مدح و ثنای حضرت ختمی مرتبت (ص) و توسل به آن حضرت بوده به همت حزباوی سروده و به كوشش دغاغله آهنگ‌سازی شده است.

همچنین «نجم الهدی» و «ندای ایمان» از دیگر آثاری است كه در پایگاه اطلاع‌رسانی تبیان بارگذاری شده است. نجم الهدی كه در سال 1390 تولید شده است، كاری متفاوت به شمار می‌رود. در آن یكی از مدایح معروف و جذاب، با تغییراتی در ساختار همراه شد كه آن را متناسب با ذوق ایرانی نموده و اثر بسیار محسوسی را در مستمعین ایجاد می‌كند.

مناجات «ندای ایمان» با تلفیق آیه 193 سوره مباركه آل عمران، سه بیت شعر عرفانی از عمان سامانی (شاعر قرن سیزده) و چند فراز از صحیفه سجادیه تنظیم شده است.

علاقمندان می توانند آثار فاخر آیینی را در شبکه تخصصی قرآن سایت تبیان مشاهده نمایند.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین