سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیر سایت تبیان قم گفت: تاکنون نزدیک به 6 هزار مطلب در سایت جامع تبیان قم بارگذاری شده و 275 هزار نفر از این سایت بازدید کرده‌اند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کریم‌خانی:

شش هزار مطلب در سایت تبیان قم بارگذاری شد

تبیان قم

مدیر سایت تبیان قم گفت: تاکنون نزدیک به 6 هزار مطلب در سایت جامع تبیان قم بارگذاری شده و 275 هزار نفر از این سایت بازدید کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی، حمید کریم‌خانی اظهار داشت: کارهای برنامه‌نویسی و گرافیکی سایت تبیان قم در اواخر سال گذشته انجام شده و این سایت از ابتدای امسال به صورت آزمایشی آغاز به کار کرد.

وی با بیان اینکه جایگاه سایت تبیان قم در ماه‌های تیر و مرداد ارتقا یافته گفت: این سایت در بین سایت‌های تبیان استان‌های کشور رتبه هشتم را داراست و امیدواریم در ماه‌های آینده شاهد ارتقای بیشتر آن باشیم.

به گفته کریم‌خانی در حال حاضر به طور متوسط هر روز 2 هزار نفر از این سایت بازدید می‌کنند و با توجه به بخش‌های متنوعی که برای این سایت طراحی شده، هر روز بر تعداد بازدیدکنندگان آن افزوده می‌شود.

وی تفاوت این سایت با سایت‌های دیگر را در ایجاد بخش‌های اختصاصی دانست و گفت: ایجاد لینک «مطالبات مقام معظم رهبری» یکی از این بخش‌ها است که در این حوزه کارهای زیادی انجام نشده است.

کریم‌خانی از فراهم شدن زمینه طراحی 4 وب سایت ادارات بخش‌های تابعه خبر داد و تاکید کرد: شبکه مساجد که از سال گذشته کلید خورد از نظر تامین زیرساخت‌های ارتباطی و تجهیزاتی و ایجاد فرهنگ کار جمعی در مساجد کارهای خوبی انجام شده است.

وی ادامه داد: در فاز اول این طرح 20 مسجد به این شبکه متصل شدند و در فاز دوم نیز تامین تجهیزات مورد نیاز و طراحی سایت 30 مسجد و هیئت مذهبی انجام شده و در حال آموزش مدیران سایت هستیم.

وی با اشاره به راه اندازی اتاق سرور در سازمان تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد: این اتاق سرور از نظر رعایت استانداردها و بکارگیری تجهیزات سخت افزاری نمونه و منحصر به فرد است.

به گفته کریم خانی تا پایان امسال حدود 50 زیرسایت امر به معروف و نهی از منکر با مدیریت هیئت‌های مذهبی در سایت جامع تبیان قم راه اندازی می‌شود.

وی ارتقاء بخش‌های مربوط به نهادها و مراکز وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی همچون دارالقرآن الکریم، دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرا، مجتمع فرهنگی نور و... ، انجام مصاحبه‌های علمی با شخصیت‌های برجسته حوزه و دانشگاه، برگزاری مسابقات متنوع و تاثیرگذار و... را از دیگر برنامه‌های مدیریت سایت تبیان قم ذکر کرد.

سایت جامع تبیان قم که 15 مرداد ماه با حضور امام جمعه قم و ائمه جماعات و شخصیت‌های مختلف در سازمان تبلیغات اسلامی استان قم رونمایی شد با آدرس اینترنتی http://tebyan-qom.ir  و http://qido.ir  قابل دسترس است.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین