سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
آخرین امار ازآاز کاربران فعال فیس بوک1میلیارد بود اما چندی پیش که هنوز این امار اعلام نشده و فیس بوک را با عضویت 800میلیون کاربر اعلام کرده بودند آمار غیر واقعی های فیس بوک 8.7 درصد بود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

چنددرصد کاربران فیس بوک غیرواقعی‌اند؟  


 آخرین آمار از کاربران فعال فیس بوک1میلیارد بود اما چندی پیش که هنوز این امار اعلام نشده و فیس بوک را با عضویت 800میلیون کاربر اعلام کرده بودند آمار  غیر واقعی های فیس بوک 8.7 درصد بود.

فیس بوک

فیس بوک اعلام کرده است که 8.7 درصد یا به عبارت دیگر حدود 83 میلیون حساب کاربری غیرواقعی در میان مجموع حساب‌های کاربری این شبکه اجتماعی وجود دارد.

از میان این تعداد کاربر تقلبی، 4.8 درصد حساب‌ها به صورت تکراری ساخته شده‌اند، 2.4 درصد دیگر کاربران دسته‌بندی‌های اشتباهی را شامل می‌شوند و 1.5 درصد باقیمانده نیز به حساب‌های "ناخوشایند" اختصاص دارد. اکانت‌هایی که در گروه ناخوشایند دسته بندی می‌شوند، به آن دسته اکانت‌هایی اطلاق می‌شود که با زیر پا گذاشتن قوانین، به ارسال لایک و پیغام‌های اسپم اقدام کرده‌اند.

از میان این تعداد کاربر تقلبی، 4.8 درصد حساب‌ها به صورت تکراری ساخته شده‌اند، 2.4 درصد دیگر کاربران دسته‌بندی‌های اشتباهی را شامل می‌شوند و 1.5 درصد باقیمانده نیز به حساب‌های "ناخوشایند" اختصاص دارد

البته کاربر فعال فیسبوک بودن به این معنی نیست که حتما به این وب‌سایت  مراجعه کنید، بلکه فیسبوک هر کاربری را که جایی در اینترنت از حساب کاربری خود استفاده می‌کند را به عنوان کاربر فعال می‌شناسد.

بخش ارتباطات تبیان

منبع: خبر انلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین