سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
کارشناس فرهنگی هنری دبیرخانه نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان گفت: همزمان با سراسر کشور کانون های مساجد این استان نفرت خود را با حضور در مساجد در محکومیت توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) ابراز کردند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کانون های مساجد استان سمنان

توهین به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص) را محکوم می کنند

کانون های مساجد

کارشناس فرهنگی هنری دبیرخانه نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان گفت: همزمان با سراسر کشور کانون های مساجد این استان نفرت خود را با حضور در مساجد در محکومیت توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) ابراز کردند.

به گزارش روابط عمومی، «جعفر حافظی» افزود: با توجه به حضور پررنگ و تاثیر گذار کانون های مساجد کشور در محکومیت این عمل شنیع، اعضا و فعالان کانون های فرهنگی هنری در مراکز استان و شهرستان برای محکومیت این توهین نفرت انگیز برپا خواسته اند.

وی افزود: اعضا و فعالان کانون های فرهنگی هنری استان سمنان در تجمع اعتراض آمیز در پی توهین به حضرت رسول (ص) پنجشنبه شب و بعد از نماز مغرب و عشاء شرکت کردند.

حافظی با اشاره به مساجد تجمع کنندگان در استان سمنان اظهار داشت: مسجد سید الشهداء (ع) سمنان، تبیان شاهرود، ولایت دامغان، محراب گرمسار و شهدای محراب مهدیشهر میزبان تجمع کنندگان توهین به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص) بودند.

کارشناس فرهنگی هنری دبیرخانه نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان افزود: در این تجمع ائمه جماعات، چهره های فرهنگی و هنری استان و ... حضور داشتند.

حافظی با بیان اینکه اهانت به ساحت ملکوتی نبی مکرم اسلام (ص) یکبار دیگر پرده از چهره کریه عمال شیطان بزرگ برداشت افزود: در ماندگی دشمنان بشریت در قبال بیداری امت اسلامی در سراسر جهان، آنان را برآن داشت که با سخیف ترین روشهای ممکن ،کینه خود را نسبت به مقدس ترین شخصیت عالم هستی ،پیامبر رحمت و مهربانی،حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) آشکار نمایند.

وی افزود: بچه های مسجد و اعضا و فعالان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سمنان در این تجمع آمادگی خود را برای دفاع از حریم آرمانها و ارزشهای اصیل اسلامی و هویت دینی خصوصا وجود مبارک نبی مکرم اسلام (ص) اعلام کردند.

وی تاکید کرد: تبعیت محض از مقام معظم رهبری، آیت الله خامنه ای خنثی کننده توطئه ها و دسایس شیطانی دشمنان است.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین